Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zmienić mój czasochłonny i ciężki trening nie przynoszący progresu?
#2

Eh, po kolei i w skrócie:
1) Jeśli nie odżywiasz się porządnie, to zacznij. Bardzo wspomoże regenerację.
2) Jeśli nie odżywiasz się porządnie, to nie bierz się za suple.
3) Podstawą regeneracji jest sen. Nie da się trenować nie śpiąc i żadne suple/diety/nic nie zastąpi snu. W ramach ciekawostki - taki gościu jak Roger Federer (może słyszałeś Tongue ) śpi po 10h na dobę Tongue
4) Jaki jest sens robienia tego samego ćwiczenia 7 razy? Temat pompek przewijał się tu miliony razy. Nie jest to ćwiczenie siłowe, a raczej wytrzymałościowe (robisz ich przecież z 300), które na dodatek nie ma dalszej progresji, do niczego nie prowadzi.
5) Jeśli się przemęczasz - zmniejsz ilość treningów. 6 treningów w tygodniu jest bardzo ciężkie, zarówno dla organizmu, jak i do ogarnięcia. Jeśli nie masz pojęcia co robisz i trenujesz, bo chcesz trenować, to poczytaj nt. periodyzacji treningu. W skrócie - organizm też ma swoje granice i nic dziwnego, że nie ma progresu, jeśli nie regenerujesz go.
6)
Cytat:"stanie na głowie z rękoma wypuszczonymi lekko przed siebie i utrzymanie
tułowia jak najniżej 3*20s ( dopiero zacząłem)"
Możesz to opisać bardziej szczegółowo? Bo nie potrafię sobie wyobrazić.
7) Nie ma sensu robić "MAX" powtórzeń (zazwyczaj, przy treningu siłowym szczególnie).
8) Szczerze? To jeszcze masy rzeczy mógłbym się przyczepić, ale mi się nie chce Tongue

tl;dr
ogarnij dietę, póki tego nie zrobisz nie bierz się za suple; regeneracja organizmu; ustaw trening i ćwiczenia pod swoje cele i nie rób bez sensu w kółko tego samego.
Wątek zamknięty


Wiadomości w tym wątku
Jak zmienić mój czasochłonny i ciężki trening nie przynoszący progresu? - przez termo1 - 2016-06-25, 12:43
RE: Jak zmienić mój czasochłonny i ciężki trening nie przynoszący progresu? - przez Wylfryd - 2016-06-26, 22:25
RE: Jak zmienić mój czasochłonny i ciężki trening nie przynoszący progresu? - przez rafal - 2016-06-26, 22:52

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości