Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ból przy wadze przodem między łopatką a kręgosłupem
#1

Witam,
Postanowiłem zasięgnąć rady na forum, ponieważ sam szukam już rozwiązania mojego problemu na własną rękę. Odczuwam ból w okolicy między kręgosłupem a łopatką, ciężko stwierdzić jaki to mięsień czy czworoboczny czy równoległoboczny czy zębaty tylny górny czy jeszcze inny który znajduje się w tej okolicy. Ból pojawia się przy wykonywaniu ćwiczenia gimnastycznego wagi przodem(front lever). Byłem już u dwóch fizjoterapeutów, pierwszy był kiepski i tylko pogorszył sprawę i objawy najprawdopodobniej przez to że wbił mi igłę w miejscu bólu dość głęboko i ruszał nią próbując odwzorować ból jaki występuje przy tym ćwiczeniu i utrzymać chwile to napięcie. Po tym było tylko gorzej to poszedłem do innego fizjoterapeuty a dokładniej osteopaty, który jest bardzo dobry ale mimo wszystko nie udało mu się do końca mi pomóc. Miałem robione bańki, nastawianie, okład z maści wyciągającej oraz zastrzyk solcosteryl który dopiero pomógł złagodzić objawy, więc przyjąłem następny za jakiś czas i jak już odczekałem odpowiedni czas po zastrzyku to zrobiłem ostrzejszy trening pod ten element gimnastyczny i po jakimś czasie ból powrócił znowu. Miał ktoś kiedyś taki problem i wie jak go rozwiązać ?


Wiadomości w tym wątku
Ból przy wadze przodem między łopatką a kręgosłupem - przez hagoromo18 - 2015-11-27, 17:07
RE: Ból przy wadze przodem między łopatką a kręgosłupem - przez Newcio - 2015-11-27, 18:47
RE: Ból przy wadze przodem między łopatką a kręgosłupem - przez hagoromo18 - 2015-11-29, 20:38
RE: Ból przy wadze przodem między łopatką a kręgosłupem - przez zahir - 2015-11-30, 14:21

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości