Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wyglądają te ćwiczenia?
#2

(2015-05-17, 17:18)Hannibal napisał(a):  O co chodzi w tych ćwiczanich tzn. jak je wykonać ?
Push Up Rock Forward
Tuck Up to Inverted Hang - Tuck Down
Handstand Lower To Headstand
Tri-Pod
Ice Cream Scoops

Oj niektórym się nie spodoba, że znowu po angielsku piszesz Tongue

Push Up Rock Forward - pojęcia nie mam, ale wydaje mi się, że może przypominać "nurkujący bombowiec" Tsatsoulina (coś takiego, tylko nie wiem czemu gość robi to w rozkroku, powinien wyprostować ręce i wrócić tą samą drogą
)

Tuck Up to Inverted Hang - Tuck Down - jakby to wytłumaczyć... w zwisie prostym podciągasz kolana do klatki i w tej pozycji wypychasz tyłek do zwisu przewrotnego (go góry nogami), wracasz w tej samej pozycji (kolana przy klatce)

Handstand Lower To Headstand - czego tu nie rozumiesz? Ze stania na RR schodzisz to stania na głowie (AKA faza negatywna pompki w staniu na RR, choć o ograniczonym zakresie)

Tripod - [Obrazek: FROG-02H.jpg]

Ice Cream Scoops -

Naprawdę, wystarczy odrobinkę poszukać w internetach...


(2015-05-17, 17:18)Hannibal napisał(a):  I na koniec jak to wykonać, tzn w jakiej kolejności tutaj najpierw 10 chin ups potem nie schodząc z drążka unoszenie nóg prostych do kąta prostego, czy jedno podciągnięcie oraz jedno unoszenie nóg prostych do kąta prostego i następnie jedno podciągnięcie etc aż do 10?

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi


(2015-05-17, 17:18)Hannibal napisał(a):  a w drugim to nie wiem o co chodzi.
10 Chin up + Pike Leg Raise
10 Rock To Headstand + Handstand Push Up

1) podciągasz się, nast. nogi do drążka - wyk. 10 razy
2) kołyska (?) do stania na RR (może chodzi o przewrót w tył do stania na RR), nast. pompka w staniu na RR - wyk. 10 razy

PS. Następnym razem - za tłumaczenie jednej strony A4 z angielskiego na polski biorę trzy dychy Tongue


Wiadomości w tym wątku
Jak wyglądają te ćwiczenia? - przez Hannibal - 2015-05-17, 17:18
RE: Jak wyglądają te ćwiczenia? - przez Wylfryd - 2015-05-17, 18:58
RE: Jak wyglądają te ćwiczenia? - przez Hannibal - 2015-05-17, 22:55
RE: Jak wyglądają te ćwiczenia? - przez Wylfryd - 2015-05-17, 23:22
RE: Jak wyglądają te ćwiczenia? - przez Hannibal - 2015-05-18, 08:41
RE: Jak wyglądają te ćwiczenia? - przez Wylfryd - 2015-05-18, 15:22

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości