Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3,33 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Wspieranie ciągiem / Muscle Up - najczęstsze błędy
#1

Co by tu dużo mówić... jadziem Smile
W tutorialu omówione są główne błędy, przez które osoby ćwiczące mimo, że maja potencjał i siłę, nie są w stanie wykonać prawidłowo bądź wcale ćwiczenia, z uwagi na błędy techniczne.
Tym samym rozpoczynamy cykl własnych tutoriali, kręconych z różnych miejsc Smile i obejmujących szeroki zakres rozwoju fizycznego, mających na celu pomoc wszystkim użytkownikom w prawidłowym, a nie chaotycznym rozwijaniu umiejętności, ze szczególnym naciskiem na poprawny lecz najtrudniejszy aspekt wykonywanych ćwiczeń, czyli trening gimnastyczny.

#2

Czekałem na to długo Smile Idę spróbować od razu Big Grin
#3

PowodzeniaSmile koniecznie napisz jak Ci poszło.
#4

Kurczę trochę mam za nisko obręcze. Do dipów są ok ale żeby to zrobić musiał bym zaczynać z siadu L-sit, a jeszcze tyle siły nie mam :/
Ale wpadłem na pomysł gdzie mogą wisieć idealnie Big Grin W sumie to obręcze własnej roboty, ale zadanie spełniają ok Big Grin Dipy jak pierwszy raz na tym robiłem to byłem w szoku, że się nie mogę utrzymać Big Grin
#5

Kup w Casyoramie parciane pasy do mocowania ładunku. Powiesisz na nich kółka i będziesz mógł regulować ich wysokość.
#6

Ja mam zrobione spoko, na łańcuchach, z regulacją wysokości i to nie kółka ale się ćwiczy tak samo. Mimo wielkich chęci i zapału nie dałem rady zrobić MU. Mam krytyczny moment gdy się podciągnę i obrócę dłonie w drugą stronę nie mogę tej klatki wypiąć i wyjść do góry. Chyba trzeba katować jak najgłębsze dipy na tych kółkach.
#7

Świetny tutek !!! Więcej proszę ;-)
#8

(2013-06-26, 12:32)slysz napisał(a):  Ja mam zrobione spoko, na łańcuchach, z regulacją wysokości i to nie kółka ale się ćwiczy tak samo. Mimo wielkich chęci i zapału nie dałem rady zrobić MU. Mam krytyczny moment gdy się podciągnę i obrócę dłonie w drugą stronę nie mogę tej klatki wypiąć i wyjść do góry. Chyba trzeba katować jak najgłębsze dipy na tych kółkach.

Tak, ale dipy z przekręceniem kółek (czy co tam maszWink) i wstawieniem ich pod pachy i wychyleniem klaty do przodu. Czyli po prostu tak jak w muscle up, tylko, że nie w całościWink
#9

Spróbuję dziś, ale nie wiem czy jak przekręcę to dam radę spowrotem się podnieść.
#10

Jak nie przekręcisz, to nie będziesz w stanie wypchnąć klaty pomiędzy przyrząd. dokładnie tak, jak pokazywał Mrówek w tutorialu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości