Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

adv tuck planche (początki)
#1



Otóż za radą rafała postanowiłem wrzucić filmik i są to moje początki z wagą w podporze bo kiedyś to ćwiczyłem ale na ugiętych rękach i potem zdecydowałem się na naukę stania na rękach a dopiero potem branie się za tą wage
Teraz już nawet umiem stanie na rękach a mimo to zaawansowaną kuczną wagę utrzymuje maksymalnie 6s i tu jest problem bo jeśli chciałbym to ćwiczyć to musiałbym robić 20serii po 3s według metody Sommera
Dodam że delikatnie zginam łokcie podczas w/w filmiku
a jeśli miałbym wrócić do 8tygodniowego algorytmu to miałbym problem już z tym tygodniem:
Tydzień 6: Z stania na rękach opuść do wagi, przytrzymaj ,
Gdyż nie umiem na tyle stania na rękach by spokojnie się do niego podnosić
#2

powinieneś się cofnąć do wagi kucznej bo:
1. ręce są zgięte jak sam wspominałeś
2. nie przechodzisz do wersji zaawansowanej przez zwiększenie wychylenia tylko przez wyciskanie tyłka w górę

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Edytor YT pozwala na obracania filmów, ćwiczenia karku możemy zrobić na treningu. Plus, przydałoby się jakbyś się mieścił w kadrze Smile.
#4

Przepraszam ale nie mam kamerzysty xD a poza tym to nie obczajam za bardzo tego edytora :/
O co Ci chodzi z ćwiczeniami karku?
#5

Ironia. Big Grin Tullarowi chodzi o to, że musimy się przekrzywiać, by zobaczyć film w normalnej pozycji. ;d


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości