Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich:)
#1

Witam wszystkich!

Mam na imię Michał i jestem z PoznaniaSmile

Wpadłem na Wasze forum przypadkiem gdy szukałem kółek gimnastycznych. Ale podobno w życiu nie ma przypadkówWink

Podoba mi się Wasze forum i mam nadzieję będę to wpadał częściej. Na ile będzie mi czas pozwalał.

To może teraz troszkę o moich treningachWink

Ćwiczyłem przez wiele lat na siłowniach z różnymi przerwami. Krótkimi i bardzo długimi. Treningi na siłowni mnie nudziły, czasem wdała się jakaś kontuzja i stąd te przerwy. Od ok roku zainteresowałem się kalisteniką. To było dla mnie wielkie odkrycieSmile Kalistenika jest genialna w swojej prostocie. Poza tym jest bardzo praktyczna. Ćwiczę gdzie tylko chcęSmile Moje warunki mieszkaniowe nie pozwalają na ustawianie maszyn. Wszystkie ławeczki już sprzedałem. A na futrynie zawisł drążekSmile

Ostatnio jak już wspomniałem poszukuję kółek gimnastycznych jako urozmaicenie moich treningów.

To tyle.

Pozdrawiam wszystkich ćwiczącychSmile
#2

Witaj

Rozpoczynając przygodę z gimnastyką, najlepiej będzie jeśli zaczniesz ćwiczyć od podstaw, a przygotowując się do pierwszego treningu, poprzedzisz go prawidłowo wykonaną rozgrzewką, o której przeczytasz tutaj:http://gimnastycy.pl/forum/watek-rozgrze...man-i-inne Ok, rozgrzewkę mamy za sobą. Co teraz? Przyszedł czas na trening. Nie potrafisz? Dobrze - rozumiem. Zatem przeczytaj ten post: http://gimnastycy.pl/forum/watek-gimnast...a-na-forum przeczytasz w nim dużo ciekawych rzeczy, a także jak skonstruować swój pierwszy plan. Wiadomo, w miarę upływu czasu nie będziesz tego już potrzebował/a. Umieść swoją rutynę w tym dziale: http://gimnastycy.pl/forum/forum-nasze-plany-treningowe Poprosisz o ocenę, na pewno ktoś Tobie pomoże. Zawrzyj jednak podstawowe informacje o sobie. Jak długo trenujesz, co jest Twoim celem.

Podstawowe pytanie:
1.Hej, ułożysz mi plan?
- Nie. A podałeś/aś jakieś info o sobie oprócz wieku? Jakie masz doświadczenie?
- Dlaczego?
- My nie układamy planów. Po to jest forum, by pomagać, a nie robić coś za kogoś. Spróbuj sam ułożyć. Pomocy udzielimy na pewno.!
Pozdrawiam i powodzenia.

Kółka możesz znaleźć na stronie mtidea.pl, przy czym dodatkowo masz zniżkę, jako że jesteś użytkownikiem forum. http://www.gimnastycy.pl/zakupy/mtidea-pl/

W Twoim mieście na Malcie jest Street Workout Poznań, grupa, która trenuje kali.
#3

Cześć, widze że wkońcu pojawiają się ludzie z Poznania na forum:-).Jeżeli tylko będziesz miał chęć za około dwa tygodnie planujemy wraz z Darrenem, Zahirem wspólnie potrenować na powietrzu, więc zapraszam.Gdy już się wciągniesz to i wspólne wyjazdy na seminaria.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#4

w sprawie kółek polecamy firmę MTidea.pl świetny asortyment
#5

Witaj na forum i mam nadzieję do zobaczenia na treningu w Poznaniu Smile
#6

Witaj na forum. Mam nadzieję, że znajdziesz tu dużo przydatnych informacji i będziesz nie tylko tu zaglądał ale i aktywnie się udzielał.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#7

Krzysiek wiem, że w Poznaniu jest Street Workout P-ń. Byłem na kilku ich treningach na Malcie (dają niezły wyciskWink ale krucho u mnie z z czasem (rodzina, praca, dyżury) i głównie trenuje w domu. Mam nadzieję, że za rok to się zmieni i będę miał więcej czasu (jak się uda za rok skończę doktorat).

Julo, może to głupie pytane ale co to są seminaria?

PozdroSmile
#8

Pytanie nie było do mnie ale odpowiem. Seminaria organizujemy raz na kilka miesięcy. Odbywają się na profesjonalnie wyposażonych salach gimnastycznych gwarantujących pełne bezpieczeństwo ćwiczącym. Przez 7,5 godz. ćwiczysz na wszystkich przyrządach gimnastycznych pod nadzorem profesjonalnych instruktorów i trenerów gimnastyki. Uczestnicy dzielą się na grupę początkującą i zaawansowaną. Ideą jest pokazanie biorącym udział w seminarium prawidłowiej techniki gimnastycznej, pomoc w ogarnięciu jak największej ilości elementów i zadanie "pracy domowej" na kolejne miesiące. Tak byś wiedział co masz robić, by osiągnąć wymarzone celeSmile

P.S. Trzymam kciuki za Twój doktorat. Zdradzisz z jakiej dziedziny?
#9

Na pewno takie seminaria dużo dają i są niezłym motywatorem ale na moim poziomie mogę sobie pomarzyćWink
Co do doktoratu to będzie praca z pogranicza wirusologii i transfuzjologii.
Tak w ogóle to pracuję w Centrum Krwiodawstwa i nie mogę się powstrzymać od małej reklamyWink ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO ODDAWANIA KRWI!!!Smile Pozdrawiam
#10

W jakim punkcie pracujesz? Może okazyjnie u Ciebie oddałbym. Big Grin Oddaję w RCKiK Inowrocław. Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości