Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich:)
#11

Co do seminarium, to ma ono sens na każdym poziomie a dla osoby początkującej jeszcze większy niż dla zaawansowanej.

Idee krwiodawstwa popieramy i pisaliśmy o tym na forum Smile
#12

Mówienie sobie że to nie dla mnie jest złym rozwiązaniem, gdyż wiedza jaką można uzyskać jest bezcenna.Myślisz że ktoś będzie patrzył drwiącym wzrokiem że jesteś początkującym?Wątpie.Szybciej dostaniesz właściwe porady i pełna akceptacje ludzi tam zgromadzonych Smile !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#13

Ludzie początkujący są bardziej narażeni na zrobienie sobie krzywdy i nabranie złych nawyków. Dlatego też seminarium bardziej im jest potrzebne. Z reguły też, to właśnie oni więcej z nich wynoszą Smile
#14

(2014-03-03, 19:30)KrzysiekIno napisał(a):  W jakim punkcie pracujesz? Może okazyjnie u Ciebie oddałbym. Big Grin Oddaję w RCKiK Inowrocław. Wink

Pracuję w RCKiK w PoznaniuSmile A Inowrocław to chyba pod Bydgoszcz podlega? Ja chwilowo mam przerwę w oddawaniu (dyskwalifikacja tymczasowa).

Pozdr

(2014-03-03, 19:52)zahir napisał(a):  Co do seminarium, to ma ono sens na każdym poziomie a dla osoby początkującej jeszcze większy niż dla zaawansowanej.

Idee krwiodawstwa popieramy i pisaliśmy o tym na forum Smile

A gdzie, kiedy i za ile Wink takie seminaria się odbywają?
#15

22 marca we Wrocławiu. Koszt to 70zł
#16

Tak, Inowrocław pod Bydgoszcz. Wink
#17

(2014-03-04, 13:23)zahir napisał(a):  22 marca we Wrocławiu. Koszt to 70zł

A w Poznaniu seminaria też są?
#18

Pewnie mogły by być Smile
Zahir, czemu jeszcze nie ma sekcji w Poznaniu? Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#19

Bo Poznań nie ma obecnie sali gimnastycznej.Ta co była została zlikwidowana w latach 80, a był to klub Warta.Na AWFie można powiedzieć istnieje tylko na zaliczenie, czyli na papierze.Swego czasu rozmawiałem z prof.Zielińskim.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#20

jest Zakład Gimnastyki a nie ma sali?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości