Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam wszystkich
#1
Brick 

Cześć, jestem tu nowy zarejestrowałem się tu bo kolega pokazał mi trochę fajnych ćwiczeń na kołkach gimnastycznych, spodobało mi się. Od dłuższego czasu jestem aktywny sportowo, ale ostatnio nabawiłem się kontuzji stopy i nie mogę za bardzo biegać, skakać ale statyczne ćwiczenia jak najbardziej mogę wykonywać, a tym bardziej w powietrzu. Jestem w trakcie montowania sobie drążków na działce a z racji braku spawarki jestem zmuszony pożyczać i trochę rozkłada się to w czasie. Chciałem też kupić kołka gim. (MTidea), ale widzę że są dość drogie (dla użytkowników forum trochę tańsze ale z dłuższym stażem, a więc trzeba poczekać).
POZDRAWIAM
#2

Witaj na forumSmile Kółka gimnastyczne to zakup na lata a przyrząd bardzo wszechstronny, więc warto wydac te pieniądze Smile
#3

Cześć !

Patrząc na kółka długodystansowo i porównując do karnetu na siłownie jest to produkt który starczy ci na lata i będziesz bardzo zadowolony z tego zakupu, a nasze poradniki i forum pozwoli ci w pełni i bezpiecznie korzystać z tego przyrządu Smile.
#4

Witaj na forum!
Zachęcam do poczytania podpiętych wątków. Sporo się można z nich dowiedzieć. W dziale "Okiem trenera" możesz wrzucić swoje filmiki do oceny, dzięki którym nasi trenerzy wskażą Ci błędy i pomogą dojść do perfekcji. Pamiętaj, ze nikt tu nikogo nie wyśmiewa i nie ma się co wstydzić Smile Siła!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości