Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam Serdecznie
#11

(2014-04-24, 23:22)Paula2 napisał(a):  
(2014-04-24, 20:26)Chudini napisał(a):  Witam na forum, zapraszam do udziału w konfrontacjach. Dziewczyny już nie raz pokazały mega sprawność.

Na pewno się dołączę, jednak do obecnej konfrontacji póki co nie mam warunków-drążka nie ma gdzie zamontować Smile

mało kto robi wymyki na drążku w mieszkaniu Smile, obczaj jakiś trzepak Smile
#12

O kobiety trzeba dbać, wszak niewiele ich w tym sporcie, tak wiec również witam i pewnie do zobaczenia gdzieś w Gdańsku Smile
#13

Witaj Paula, z niecierpliwością czekam na Twój udział w Konfrontacjach Smile
#14

Paula , bez ściemy , podpór potrafiszTongue
wejdźcie na jej facebooka to zobaczycie , że nie dość , że ma siłę , to jescze jak wyglada Tongue
#15

(2014-04-25, 13:00)ghost napisał(a):  Paula , bez ściemy , podpór potrafiszTongue
wejdźcie na jej facebooka to zobaczycie , że nie dość , że ma siłę , to jescze jak wyglada Tongue

Mistrz Marketingu Big Grin
#16

(2014-04-25, 13:38)Paula2 napisał(a):  
(2014-04-25, 13:00)ghost napisał(a):  Paula , bez ściemy , podpór potrafiszTongue
wejdźcie na jej facebooka to zobaczycie , że nie dość , że ma siłę , to jescze jak wyglada Tongue

Mistrz Marketingu Big Grin

jaka skromnisiaBig Grin
#17

Hej,
Wydaje mi się że już podziwiałem Wink
Kawał drogi z Gdańska do Świecia, ponad 100km na pewno. Ciężko chyba z dojazdami? Może jakąś szkołę PD w Gdańsku otwórz, spory rynek i dojeżdżać nie trzeba Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#18

(2014-04-25, 14:05)rafal napisał(a):  Hej,
Wydaje mi się że już podziwiałem Wink
Kawał drogi z Gdańska do Świecia, ponad 100km na pewno. Ciężko chyba z dojazdami? Może jakąś szkołę PD w Gdańsku otwórz, spory rynek i dojeżdżać nie trzeba Smile

Paula mieszka w Gdańsku i ma szybkie auto Tongue
#19

(2014-04-25, 14:05)rafal napisał(a):  Hej,
Wydaje mi się że już podziwiałem Wink
Kawał drogi z Gdańska do Świecia, ponad 100km na pewno. Ciężko chyba z dojazdami? Może jakąś szkołę PD w Gdańsku otwórz, spory rynek i dojeżdżać nie trzeba Smile

W Gdańsku jest dużo szkół Pole Dance, tam mam monopol, dojazd bardzo dobry od czasu jak jest A1Smile
#20

Jakby ktoś tak użyczył linku pauli2 byłbym wdzięczny. :d


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości