Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam!
#1
Thumbs Up 

Czesc wszystkim! Mam na imię Szymon. Mam 18 lat i mieszkam w Kłodzku.


Zainteresowalem się kaliestika(ciągle nie wiem jak to powiedzieć, czy wymówić Blush ) jakieś 9 miesięcy temu i od razu to pokochałem, wcześniej trenowałem rok na siłowni, efekty były znakomite, ale gdy zobaczyłem filmiki co wyczyniaja ludzie trenujący SW byłem w szoku, powiedziałem sobie, że będę tacy jak oni, ba lepszy! lecz ćwicząc SW skupiałem się tylko na polepszeniu sylwetki i ogólnej sprawności, myślałem że to wystarczy, jednak się myliłem.. Teraz zmieniłem swoje priorytety - najbardziej zależy mi na nauczeniu się jak najwięcej akrobacji i pozycji statycznych. Opanowalem już BL, L-sit i HS. Teraz moim głównym celem jest flaga i FL.

Zarejestrowalem się na tym forum, bo jestem pewny, że sa tu ludzie, którzy mogą mi w tym pomoc Wink! Widzę, że wszyscy sa tu przyjaźnie nastawieni i bardzo pomocni. Cieszę sie, że będę mógł się od was wiele dowiedzieć! To tyle.. Życzę miłego wieczoru Heart !
#2

Kalistenika. Wink

Witaj

Rozpoczynając przygodę z gimnastyką, najlepiej będzie jeśli zaczniesz ćwiczyć od podstaw, a przygotowując się do pierwszego treningu, poprzedzisz go prawidłowo wykonaną rozgrzewką, o której przeczytasz tutaj: http://gimnastycy.pl/forum/watek-rozgrze...man-i-inne Ok, rozgrzewkę mamy za sobą. Co teraz? Przyszedł czas na trening. Nie potrafisz? Dobrze - rozumiem. Zatem przeczytaj ten post: http://gimnastycy.pl/forum/watek-gimnast...a-na-forum przeczytasz w nim dużo ciekawych rzeczy, a także jak skonstruować swój pierwszy plan. Wiadomo, w miarę upływu czasu nie będziesz tego już potrzebował/a. Umieść swoją rutynę w tym dziale: http://gimnastycy.pl/forum/forum-nasze-plany-treningowe Poprosisz o ocenę, na pewno ktoś Tobie pomoże. Zawrzyj jednak podstawowe informacje o sobie. Jak długo trenujesz, co jest Twoim celem.

Podstawowe pytanie:
1.Hej, ułożysz mi plan?
- Nie. A podałeś/aś jakieś info o sobie oprócz wieku? Jakie masz doświadczenie?
- Dlaczego?
- My nie układamy planów. Po to jest forum, by pomagać, a nie robić coś za kogoś. Spróbuj sam ułożyć. Pomocy udzielimy na pewno.!
Pozdrawiam i powodzenia.
#3

Witaj Smile

Muszę Cię ostrzec że nie każdy tu jest przyjaźnie nastawiony, są też hejterzy Cool
Przekonasz się o tym zapewne jak wrzucisz swój HS, BL i L-sit do działu "okiem trenera" w celu zweryfikowania techniki Tongue

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#4

Dzięki za ostrzeżenie, ale jestem otwarty na krytykę.. W pewnym stopniu Big Grin!
#5

Tu jest tylko konstruktywnaSmile Ostra od niektórych, aczkolwiek w granicach. Także nie musisz się baćSmile
#6

Powoli się przygotowuje na jedną już.. Big Grin
#7

Prawidłowo!
#8

Jak ktoś pisze, że coś opanował, to wiele osób spodziewa się filmiku, bo każdy tutaj jest nastawiony na technikę, a nie żeby zrobić byle zrobić.
Witam na forum oczywiście.
#9

Dlatego czekam.
#10

Hejka
Życzę powodzenia Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości