Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam
#11

tutaj jest fotka

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#12

Witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#13

Mam już kółka, za 50 zł kupiłem (ojciec typa z kierunku zrobił) i powiesiłem na taśmach na ścianie póki co. Smile
Co prawda nie są to prawdziwe kółka gimnastyczne, ale wymiary mają podobne i choć dla skóry mniej przyjemne (takie jakby wióry skompresowane, wygląda to po prostu jak drewno bez słoi), to sprawują się dobrze.
Pierwsze wprawki już mam za sobą, muscle upy i waga tyłem wychodzą bez lipy, może poza tym, że bardzo szybko się nimi męczę. Big Grin
Dipsów na nich jestem w stanie zrobić ledwie 7 (na poręczach 21), także mocna rzecz. Big Grin Dipy z wykręceniem kółek "za siebie" i wychylaniem do przodu bardzo fajne, ze 4 dam radę. Smile

Ogólnie mega pozytywnie mnie kółka zaskoczyły. Zżerają potwornie dużo energii, wymagają mocnej pracy ciała i ze względu na swą ruchomość są dużo bardziej atrakcyjne od zwykłego, sztywnego drążka przytwierdzonego do ściany. Smile
Forum staram się powoli ogarniać, patrze na techniki, szczegóły ułożenia ciała i na ile będę umiał, to będę tę wiedzę przekazywał.

Jeszcze bardziej mnie cieszy, że na ścianie będziemy niedługo mieli prawdziwe kółka. Big Grin
#14

Spróbuj podrasować swoje kółeczka: kup drobnoziarnisty papier ścierny i wygładź je, wymocz w Coca Coli, jak wyschną wysmaruj miodem i zrób "panierkę" z magnezjiWink Powinno pomóc Smile
#15

Wat? :O
Wygładzić, czaję,
Wymoczyć w coli - nie czaję w jakim celu?
Miodem - takim ło zwykłym jadalnym? To nie jest żart? Big Grin
#16

Nie, to nie jest żart. W Coli i miodzie moczysz po to, by kółka zaczęły się kleić. Nie ważne jaki miód, ważne, by był słodki, klejący i nie pozostawił grudek. Jak obtoczysz to wszystko w magnezji otrzymasz przyrząd który doskonale będzie leżał w dłoni i od razu odczujesz jak przekłada się to na trening.
#17

To ładnie Ci dipy idą, ja zrobię jakieś 5 tylko, gdzie na poręczach około 30.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości