Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam...
#1

Nie mam zadnych doswiadczen z gimnastyka. Troche sie zajmowalem sportami walki. Zainteresowaly mnie kolka gimnastyczne, chcialem niektore z cwiczen z ich uzyciem wprowadzic do mojego treningu (cwicze rekreacyjnie).

Nie wiem, czy to dobre miejsce do zadania pierwszego pytania - planuje wywiercic otwory w suficie pod kolka - 1. jaka powinna byc miedzy nimi standardowa odleglosc? 2. sufit to beton z "siatka" otworow, wiec mozna w nie trafic przy wierceniu, jakich kolkow uzyc, abym kiedys nie spadl na twarz? Moze ktos juz to zrobil przede mna (wywiercil Cool. 3. oczywiscie kotwy powinny byc oczkowe zamkniete, czy wystarczy, ze przez te oczka przeciagne tasmy na ktorych wisza kolka? Nie beda sie tasmy np. "przecieraly" etc?
Pozdrawiam kp
#2

Witaj na forumSmile Mocując kółka zrób odstęp ok. 50cm. nie ma to większego znaczenia, bo są one na taśmach i mają dużą ruchomość. Możesz mocować na kołkach z oczkiem, lub zainwestować w profesjonalną szynę montażową, dostępną np. na stronie MT Idea.
#3

dzieki. myslalem, ze jakies minimum 80 cm, a tu niespodzianka. Nie widze nigdzie na wskazanej stronie szyny montazowej. Huh

kp
#4

Maciej ostatnio zmieniał stronę i może wszystkiego na niej nie umieścił. Ma u nas na forum swój profil, więc mo9żesz do niego napisać Smile
#5

Witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości