Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam
#1

Witam,

mam 28 lat i pochodzę z Wrocławia. Po dłuższej przerwie półtora roku regularnie ćwiczę na siłowni. Cel nabrać kilka dodatkowych kg Cool

Na chwilę obecną do lutego mam trochę czasu aby urozmaicić środowisko treningowe. Od dłuższego czasu fascynuje mnie gimnastyka sportowa (w szczególności kółka) oraz Tricking. Postanowiłem połączyć 2 dniowy trening ogólnorozwojowy na siłowni, z 2 dniami treningów gimnastycznych. Jako, że nie mam wiedzy na temat gimnastyki poszukuję zorganizowanych zajęć z trenerem, który poprowadzi mnie od początku do zaawansowanych figur (Front Lever, Iron Cross...)

Forum czytam od kilku dni, jest tu wiele przydatnych informacji, dlatego postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrawiam,
Michał
#2

Witaj Smile
#3

Witaj, we Wrocławiu masz możliwość wzięcia udziału w zajęciach organizowanych przez Akro Smyk. Myślę, że to najlepsza opcja
#4

Czas na reklamę! Big Grin
Tak, jak Jacek pisze - zapraszamy do akrosmyka Wink Zajęcia dla dorosłych odbywają się od poniedziałku do piątku o 20:00 i trwają 1.5h. Jeśli jeszcze to byłoby ci mało, to w soboty i niedziele między 16 a 20 jest otwarta sala i można trenować samemu. Więcej info (włączenie z dojazdem) masz na stronie http://www.akrobatyka-wroc.pl/
#5

Z przyjemnością zapisał bym się na te zajęcia, jednak 3-zmianowy system pracy dał by mi możliwość treningu w grupie raz na 3 tygodnie Sad
Prawdopodobnie po prostu będę korzystał z waszej wiedzy na forum i ćwiczył na salce samodzielnie w weekendy. Aż dziwne, że tak ciężko o porządne zajęcia z gimnastyki kiedy cross-fity i fitnessy spotyka się na każdym kroku.
#6

IMO zawsze lepiej wpaść i posłuchać kogoś, kto się zna, zwłaszcza jeśli chcesz trenować to później samemu Wink Na pojedyncze treningi też możesz wpadać (25zł za grupę, 60zł jeśli chcesz indywidualnie)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości