Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam
#1

Witam wszystkich,
Trafiłem na forum poszukując kółek gimnastycznych. Po zapoznaniu się z tym tematem zdecydowałem dołączyć do forum Smile bo przypuszczam że dzięki Wam nie zdecydowałem się na tanie kółka. Wprawdzie nie wybrałem jeszcze tych na których przeleje hektolitry potu, ale wiem mniej więcej na co zwracać uwagę. Temat kiełkuje w głowie i pewnie po paru nocach w końcu zdecyduje się na te konkretne.

Zauważyłem że wielu z Was, w tym także ja, jest po lekturze Paula Wade'a. Książka ta pozwoliła mi na nowo cieszyć się treningiem i od roku bawię się w kalistenikę. Wygląda na to że w końcu trafiłem na sport który do mnie pasuje Smile Niesamowite jest to jak wiele można osiągnąć przez rok, ale również to jak wiele jeszcze przede mną. Fajne jest to że to co kiedyś wydawało się niemożliwe, albo jest już możliwe albo zmieniło status na kwestia czasu Smile

Czeka mnie teraz trochę godzin spędzonych na zapoznaniu się z materiałami które już udostępniliście potem dziesiątki czy setki godzin na treningach a potem może przyjdzie też czas kiedy napiszę o tym co udało się przez ten czas osiągnąć.

Pozdrawiam
#2

Witaj na forum. Książka Wade'a dotyczy wyłącznie treningu siły (i to nie najlepszego). By harmonijnie się rozwijać dodaj do tego ćwiczenia koordynacyjne, gibkościowe, sylwetki itp. Dzięki temu faktycznie zwiększysz swoją sprawność.
#3

(2016-07-07, 08:25)zahir napisał(a):  Witaj na forum. Książka Wade'a dotyczy wyłącznie treningu siły (i to nie najlepszego).

Oj zdziwiłbyś się. Ostatnio byłem przypadkiem w epmiku i widziałem, że Wade wziął się za nauczanie m.in. salt Tongue

@Paltapian Witaj i czerp wiedzę Big Grin
#4

(2016-07-07, 10:19)Wylfryd napisał(a):  
(2016-07-07, 08:25)zahir napisał(a):  Witaj na forum. Książka Wade'a dotyczy wyłącznie treningu siły (i to nie najlepszego).

Oj zdziwiłbyś się. Ostatnio byłem przypadkiem w epmiku i widziałem, że Wade wziął się za nauczanie m.in. salt Tongue

Wiem, i jest to nowatorska metodyka nauczania salta przez flicka Big Grin
#5

Wade Wade'm, wg jego planu, lekko zmodyfikowanego przez siebie, leciałem około 8mc. Przyznać jednak muszę że ta książka nakręciła mnie na ćwiczenia z własną masą ciała Smile Teraz kombinuje z różnymi zestawami ćwiczeń bardziej skierowanymi na wytrzymałość.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości