Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam : )
#1

Witam was serdecznie Big Grin Nazywam się Dawid mam 17 lat, jak byłem mały wspinałem się na drzewa, udawałem małpe, wisiałem na drzewach, dużo biegałem, uprawiałem zapasy z bratem, kiedyś to była zabawa a jak dużo mi dała. Jak już byłem starszy to przesiedziałem życie przed komputerem, a mimo tego potrafiłem zrobić 11 przysiadów pod rząd na jednej nodze nie jakieś techniczne, ale patrząc na to ze wtedy tego spróbowałem pierwszy raz a wcześniej nawet nie robiłem jednego zwykłego przysiada, byłem też gibki (patrząc na rówieżników) potrafiłem zrobić szpagat, teraz jak nad tym myśle byłoby coś ze mnie w gimnastyce, ale mieszkam na wsi, w-fsta tylko noge prowadził na w-fie i tak przepadł mój talent, w wieku 15 lat , zaczełem robić pompki, brzuszki, żeby lepiej wyglądać na wakacje, później podicąganie, siła wszystko fajnie mi przyszła, a potem przeształem na rzecz siłowni półtoraroku na niej siedziałem, ale od czasu do czasu dodawałem gimnastyki, nie jakieś super, byle jakiej, do tego od pół roku biegam, rozsciągam się, ćwicze na siłowni troche gimnastyki, ale to mnie nie zadawala , widze efekty, ale jako takiej sprawności nie mam, imponują mi starego rodu gimnastycy, którzy z gracją, i lekkością wykonują wymagające super siły figury , które teraz wydają mi sie nie realne. I chciałbym się zabrać za typową gimnastyke, dlatego wstąpiłem do tego forum. Big Grin


Załączone pliki Obrazki
           
#2

Witaj Smile
#3

Witaj na forumSmile Z tego co widzę na zdjęciach podstawy masz całkiem dobre Smile
#4

Witaj.
co ja bym dał żeby znów mieć 17 lat i ten rozum co teraz.Big Grin
Myśle że jeszcze wszystko przed Tobą.
Powodzenia.
#5

Witaj na form!
Mam nadzieję, że znajdziesz tu dużo przydatnych informacji.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#6

Postawy wydają się dobre. Pozdrawiam


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości