Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam!
#1

Witam serdecznie! Mam na imię Szymon, rocznik 92, wzrost 171 cm, waga 75 kg. Przeglądam wasze forum już od kilku tygodni, wyciągnąłem z niego masę cennych informacji. Kalisteniką zainteresowałem się w marcu tego roku, od małego byłem aktywny fizycznie, grałem w większość gier drużynowych, po skończeniu szkoły średniej zacząłem biegać, bo miałem spory balast do zrzucenia. W międzyczasie wzmacniałem swoje ciało poprzez wykonywaniu różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych, trenowałem też freestyle football. W tym roku męczyła mnie kontuzja rozcięgna podeszwowego, więc przerzuciłem się na rower szosowy. Dzięki waszemu forum zacząłem ćwiczyć pozycje statyczne(podstawy: poziomka, hollow body, planki). W moim małym zaciszu posiadam drążek do podciągania, poręcze równoległe i własnej roboty drabinkę gimnastyczną i mocowania na kółka gimnastyczne, które mam zamiar kupić na początku następnego miesiąca. Staram się pogłębiać swoją wiedzę na temat treningu z masą własnego ciała, poprawiać swoje osiągi i omijać kontuzje szerokim łukiem.

Pozdrawiam

SiMO
#2

Witamy na forum i życzymy progressu Smile.
Osobiście chętnie bym zobaczył zdjęcie tej drabinki własnej roboty Smile.
#3

Pstryknę jutro kilka fotek.
#4

Witaj na forum Smile Z tego co piszesz wynika, że zaplecze sprzętowe masz bardzo fajne. Oby tylko motywacji Ci nie brakło Wink
#5

Dziękuję za miłe powitanie. Dzięki wam na pewno nie braknie mi motywacji. Poniżej link do mojego google drive z paczką zdjęć.

domowe przyrządy
#6

Cześć
#7

fajna piwniczka, ale nie masz za szeroko tych poręczy? czy to drabinka jest taka wąska?
#8

Poręcze mam na 70 cm. Mam dodatkową dokładaną poręcz w kształcie litery "_U_" z zaczepami na poręczach i drabince, wtedy mam 55 cm, a drabinka jest na 60 cm szerokości i 200 cm wysokości.
#9

Witaj na forum!

Niech progres będzie z Tobą!
Michał


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości