Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie!
#1

Cóż...
Witajcie!
Nie będę ukrywał, że zasadniczym powodem, dla którego się u Was zarejestrowałem, są konfrontacje. Nie oznacza to jednak, że ćwiczeniami się nie pasjonuję i nie będę w stanie nic wnieść na forum. Mam nadzieję, że będzie wręcz przeciwnie.
Sam siebie określam jako osobę trenującą kalistenikę i bieganie. Ani w tym, ani w tym nie wyróżniam się niczym szczególnym, lecz jednak w obu dziedzinach - moim zdaniem - wyszedłem poza granice poziomu "początkujący".
Bardzo lubię dyskutować (także o treningu), poznawać nowe wiadomości z ćwiczeniami związane, ale też i pomagać innym.
Jeśli miałbym wybrać jakąś kwestię, którą się chlubię, to byłaby to chyba równowaga mięśniowa - uważam ją za kluczową kwestię, do której każdy powinien dążyć, więc i sam staram się mieć dobry balans pomiędzy siłami poszczególnych grup mięśniowych.
Aha, jeszcze L-sity. Lubię L-sity.

Z innych moich hobby można wyszczególnić muzykę, ale też dobre książki i filmy, a również nowe technologie.

Pozdrawiam,
Bylon
#2

Witam, mam nadzieję, że zagościsz u nas na dłużejSmile
#3

(2013-10-07, 20:35)Bylon napisał(a):  Sam siebie określam jako osobę trenującą kalistenikę i bieganie.
Bieganie zalicza się do kalisteniki.

(2013-10-07, 20:35)Bylon napisał(a):  Bardzo lubię dyskutować (także o treningu), poznawać nowe wiadomości z ćwiczeniami związane, ale też i pomagać innym.
To lubię, jeśli ktoś chce się rozwijać.


(2013-10-07, 20:35)Bylon napisał(a):  Jeśli miałbym wybrać jakąś kwestię, którą się chlubię, to byłaby to chyba równowaga mięśniowa - uważam ją za kluczową kwestię, do której każdy powinien dążyć, więc i sam staram się mieć dobry balans pomiędzy siłami poszczególnych grup mięśniowych.
I to się szanuje, czy to w street workout'cie(bez hejtów, jednak tak jest) czy na siłowni, wiele osób ćwiczy tylko wybrane grupy mięśniowe, dlatego wolę używać terminu kalistenika, bo więcej ludzi bierze to na bardziej poważnie(nie gimnastyka, dlatego że gimnastyk ze mnie żaden, salta nie zrobię, co jest podstawą)

Witam serdecznie.
#4

Chudini, przyjedź na seminarium to nauczysz się saltaWink
#5

Na to nie mam jak zbytnio, postaram się w przyszłości Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości