Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie :)
#1

Witam,

Trafiłem tutaj dzięki kalistenikapolska.pl oraz innemu foru, angielskojęzycznego gymnasticbodies.com . Mam 16 lat, ćwiczę z masa własnego ciała dla ogólnej sprawności oraz poprawy siły, a także dodaję elementy gimnastyczne.
Zacząłem jakieś 3 miesiące temu, jestem na niskim poziomie, aczkolwiek dragon flag, flaga chwytana, elbow lever, kruk to pozycje, które już w miarę potrafię, a teraz poprawiam dalej ich technikę aby była jak na gimnastykę przystało, perfekcyjna Smile
Mam nadzieję, że się dzięki Wam czegoś nauczę. Zauważyłem że zajęcia gimnastycy.pl są prowadzone na AWFie w Gdańsku, mieszkam niedaleko więc jeśli trochę się podciągnę (aby się nie ośmieszać Big Grin ) to mam nadzieję, że zacznę uczęszczać na zajęcia aby dalej progressować z profesjonalistami!


Pozdrawiam !
#2

Witaj na forum. By uczestniczyć w zajęciach nie musisz się podciągać w umiejętnościach. Jest tam miejsce dla każdego i nikt się nie ośmiesza jeśli czegoś nie umieSmile
#3

Witaj Kello, z tego co mi wiadomo zajęcia gimnastycy.pl odbywać się będą tylko w niepublicznej szkole Olimpijczyk na Porębskiego (Zakoniczyn). Może kawałek dalej niż na AWF ale zapewniam, że warto (sam trenuję tam 2x na tydzień od prawie roku). Sala jest nowoczesna i dobrze wyposażona.
Nie przejmuj się swoim poziomem bo ten jest baaaardzo różny a zajęcia Adam prowadzi tak, żeby każdy wyniósł z nich jak najwięcej niezależnie od zaawansowania. Chodzą ludzie, którzy nie potrafią wykonać tych pozycji co ty robisz po 3 miesiącach.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#4

Rozumiem i cieszę się że nie jest ze mną tak źle Smile Dokładnie dowiem się niedługo, ponieważ nowa szkoła, większa ilość nauki itp. może mi z początku zburzyć plan dnia, a nadal chcę ćwiczyć tyle ile ćwiczyłem, do tego dużo biegam dla kondycji, więc wszystko zajmuje dużo czasu. No ale "Jak ktoś chce, to znajdzie sposób, jak nie, wymówkę", a te zajęcia na pewno by mi dużo pomogły więc muszę jakoś się dostosować. Zajęcia dalej będą o godzienie 18 we wtorki i czwartki, bo tak bodajże wyczytałem ze strony?
#5

Zajęcia były w poniedziałki i środy o 18:00 ale Adam coś wspominał, że od września może się to zmienić, być może właśnie na wtorek i czwartek. Na razie na stronie z rozkładem zajęć nic się nie zmieniło.

Co do wymówek - ja ćwiczę 3-4 razy w tygodniu z czego 2-3 razy jeżdżę na salę gimnastyczną a do tego biegam 6 razy w tygodniu od 30 do 70 minut a mam 2 dzieci i pracę więc na nadmiar czasu nie narzekam Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#6

(2013-08-24, 23:51)rafal napisał(a):  Witaj Kello, z tego co mi wiadomo zajęcia gimnastycy.pl odbywać się będą tylko w niepublicznej szkole Olimpijczyk na Porębskiego (Zakoniczyn). Może kawałek dalej niż na AWF ale zapewniam, że warto (sam trenuję tam 2x na tydzień od prawie roku). Sala jest nowoczesna i dobrze wyposażona.

To fakt, to najbardziej wypasiona sala na jakiej ćwiczyłem. I do tego Adam w roli trenera. Aż żal, że nie mieszkam w GdańskuSad


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości