Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witajcie
#1

Jako, że mam tu więcej znajomych niż nieznajomych, a i zaglądam tu coraz częściej to postanowiłem tu zagościć na dobre. Szkoda mi tracić z Wami kontakt, a i mózgownica musi mieć jakiś żer Big Grin Jak już nabędę niezbędnego doświadczenia to sam coś naskrobię pożytecznego.

Mam na imię Piotr, mam 40 lat i interesuje mnie wszechstronny trening zarówno gimnastyczny (na przyrządach, drążku, kółkach, trx i bez) jak i z obciążeniem zewnętrznym (kettle, heavy bag, keg itp). Nie imam się natomiast sztangi.

Witam i pozdrawiam wszystkich.
#2

Witam Cię serdecznieSmile Bardzo się cieszę, że jednak zdecydowałeś się do nas dołączyć i nie wątpię, że wniesiesz tu wiele dobregoSmile
#3

Siemanko kolego - cieszy mnie to jesteś z Nami i że sport to nie tylko domena "młodzieniaszków" bez urazy bo jak to mówią "W zdrowym ciele zdrowy duch" a dobry sport odejmuje lat ;-p
#4

Witaj Bar-Man! Fajnie, że dołączyłeś do gimnastyków Smile

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

I już nie bądź taki skromny, że nie masz doświadczenia Wink
Siema!
#6

Doświadczenia mam wszelakie ale raczej nie branżowe. Jak się nauczę planche i leverów to będę brylował. Tymczasem odwalam codzienną rutynę "więzienną" i kilka innych tanich sztuczek Tongue
#7

Bar-Man, bawisz się tym na poważnie od dłuższego czasu, więc ie jest źle! Ale doceniam Twą skromnośćSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości