Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Waga Tyłem
#1

Witam, ostatnio robię, raczej próbuję robić w miare dobrze Back Levera, lecz nogi są troche za wysoko :/ (Bynajmniej tak mi powiedział mój WF-ista). I tutaj rodzi się pytanie czy żeby skorygować te lekkie niedociągnięcie wystarczą same Sylwetki Gimnastyczne ( http://gimnastycy.pl/forum/watek-sylwetki-gimnastyczne ) czy jeszcze jakieś ciekawe ćwiczenia polecacie?
#2

Przynajmniej* Tongue Bynajmniej to zaprzeczenie Wink

Wystarczy opuścić niżej nogi. Wiem, że brzmi to jak głupia odpowiedź, którą rzuci Ci kumpel, ale tak jest. Spróbuj sobie np:
- Powolne opuszczenie wagą ze zwisu przerzutnego do zwisu tyłem (niech Ci to zajmie z 10 sekund i jest jednym, spokojnym ruchem, bez zatrzymań i przyspieszeń)
- Zrób wagę i niech nauczyciel podłoży Ci gąbkę/książkę/cokolwiek w miejsce w którym powinieneś mieć stopy. W następnej serii robisz wagę i lekko tykasz przedmiot, bez opierania się o niego.

Łoboże. SW to gimnastyka bez zasad... W sumie wiesz jak to brzmi? Jak sztuki walki bez zasad. Kopnij go w jaja, wybij mu oko, wyrwij zęba, no o co wam chodzi? Przecież my się bijemy tak samo jak i wy, dlaczego nas dyskryminujecie, my też robimy sztuki walki! Tylko że takie bez zasad.
Neta


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości