Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Waga przodem tuck/ adv tuck
#1

Jak to zwykle bywa miałem wrażenie, że już trzymam ładnie adv tuck, ale jak zwykle film wszystko zweryfikował.

#2

Powiedział bym nie najgorzej Smile staraj się mocno naciskać na drążek i wyżej podnosić biodra.
#3

A kiedy próbować przejść do kolejnego etapu? Jak bd w stanie utrzymać tak np 30s czy po prostu próbować co jakiś czas kolejną progresję?
#4

Myślę, że ~10 sekund starczy. Tuck imo nie jest taki trudny, gorzej będzie z trzymaniem dłużej wyższych progresji. Jeśli jesteś w stanie utrzymać wyższą minimum ~3 sekundy to próbuj i atakuj organizm różnymi bodźcami. Zakup taśmy też nie byłby głupim pomysłem.
#5

6x10s lub 4x15s w celu adaptacji organizmu, później możesz przeznaczyć trening na "testy" która wersja wagi będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia Smile.

Kombinuj w rozkroku o nogach prostych i zgiętych. Pamiętaj ,że nie musisz od razu trzymać nóg w jednej linii tułowiem, najważniejsze żeby nie załamywać się na wysokości bioder.
#6

ręce są zgięte czy mi się wydaje?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#7

Wyprostowane, mogłem jedynie lekko uginać podczas opuszczania, ale podczas trzymania wagi są zablokowane w łokciach.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości