Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

W jakie gry gracie?
#21

Hmm.. najwidoczniej nie zrozumiałeś celu wypowiedzi. Nie wiem czego oczekiwałeś, że Cię zasypię literaturą, której i tak byś nie przeczytał, bo masz swoją opinię, której jak przeczuwam nie zmienisz w najbliższym czasie? Przykro mi, że zająłem Ci czas tylko zwykłymi kontrargumentami.

Miałbym dla Ciebie drobną prośbę. Wskazałbyś mój fragment wypowiedzi, który rzekomo wskazuje na to, że gry są "must-have"? Proszę tylko ze względu na to, aby w przyszłości nie wprowadzać ludzi w błąd myślowy, tak jak wprowadziłem Ciebie.

"Ty zastanów sie co napisales. Przeczytaj te wypowiedz za 2 lata. Nie pytaj dlaczego."
Cóż, sam kiedyś traktowałem innych, którzy grają w gry za dzieci, które nie wiedzą co mówią.
#22

Po pierwsze - Hanibal, co w Ciebie wstąpiło? Ludzie tu przychodzą z dobrej woli, żeby pomóc, a Ty się rzucasz jakbyś miał prawo czegoś wymagać. I nie atakuj proszę czyjegoś hobby, bo ktoś może się zacząć naśmiewać z twoich. Inna sprawa, że uwierz mi, ludzie mają inne rzeczy do roboty niż odpisywanie na Twoje posty.
Jeśli chodzi o gry, to nie jest to "must have" jak piszesz, ale badania potwierdzające pozytywny wpływ gier na rozwój mózgu, a zwłaszcza na umiejętności kognitywne istnieją. Bo gry to tak naprawdę nowa forma rozwiązywania krzyżówek, czy układania puzzli (na poziomie aktywności mózgowej). Owszem, czasami banalnie prostych i okraszonych głupią historią, ale to samo można powiedzieć o sporej ilości filmów, książek czy innych dzieł kultury, której gry są chęcią.

Jeśli zaś chodzi o Twoje pytania, to dostałeś odpowiedzi na chyba wszystkie ostatnio założone przez siebie tematy, ale proszę, jeszcze porcja ode mnie:
- Kółka przez Internet ciężko ocenić, ale prawda jest taka, że musiałby być na prawdę kiepskie, żebyś to poczuł (albo plastikowe, lub lakierowane, o czym wspomniał Predi). Na forum często polecane są kółka MtIdea, ale to dlatego, że większość osób miała je kiedyś w rękach.

- Łopatki w ugięciach? Po pierwsze rozdzielasz włosa na czworo bez sensu. To jest zwykłe ćwiczenie siłowe, które w kontekście gimnastycznym się robi na ilość. Jeśli chcesz odpowiedź w kontekście treningu zdrowotnego i poprawnych pozycji, to przede wszystkim zapytaj porządnego fizjoterapeutę, a nie ludzi z Internetu. A ze swojego doświadczenia powiem Ci, żebyś je przestał robić, jeśli trening ma na celu być treningiem zdrowotnym, bo jest to bardzo ciężkie ćwiczenie do wykonania "poprawnie" w kontekście fizjoterapeutycznym (plecy proste i pierdyliard innych ważnych rzeczy)

- Ugięcia i wysoka poziomka? Zastanów się po co Ci te ćwiczenia. Ugięcie wykonuje się w pełnym zakresie, więc dużo lepszym pomysłem będzie odciążyć ciało i robić ugięcie z NN na oparciu, albo zwykłe pompki na kółkach. Wysoka poziomka - to samo. Zastanów się po co Ty właściwie to ćwiczenie robisz. Sam widzisz jeśli spojrzysz na swój film, że wyglądasz bardziej jak litera N niż I (docelowo w wysokiej poziomce powinieneś być całkowicie złożony), więc musisz się przede wszystkim rozciągnąć, zbudować siłę w nowym zakresie. Wzmacniaj bary i czworogłowe nóg, rozciągaj taśmę tylną NN. Za wysoką poziomkę powinieneś się brać dopiero jak masz pełny skłon (tj. klata na udach, przy PROSTYCH plecach) i jesteś w stanie utrzymać poziomkę z NN lekko powyżej poziomu bez odchylania się w tył. Wtedy bierzesz się za wznosy NN, wznosy NN w skłonie siedząc, zwis z NN skierowanymi w sufit, wysoka poziomka na NN ugiętych, wyprosty NN w wysoką poziomkę (tj. w pion, a nie w jakieś 45*), wyprosty NN w wys. poziomkę i opust pr. NN

Jesteś zadowolony z otrzymanych odpowiedzi?

Łoboże. SW to gimnastyka bez zasad... W sumie wiesz jak to brzmi? Jak sztuki walki bez zasad. Kopnij go w jaja, wybij mu oko, wyrwij zęba, no o co wam chodzi? Przecież my się bijemy tak samo jak i wy, dlaczego nas dyskryminujecie, my też robimy sztuki walki! Tylko że takie bez zasad.
Neta
#23

ceesik
#24

Aktualnie gram w Minecraft i Batelfied Big Grin

Przyjaciel - ktoś, przed kim można głośno myśleć.
#25

Metro Exodus w 4K 60fps ultra Smile
#26

double, jungle speed, 5 sekund, ego, cluedo to takie najczęściej grane Smile
#27

GTA Big Grin
#28

Fifa 19
#29

Teraz call of war

Fotobudki na każdą imprezę https://mtevents.pl/fotobudki
#30

CS, pubgi i troche fall out 76


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości