Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Trening izometryczny !
#1

Przyjechał do nas dzisiaj w odwiedziny gość z Ukrainy zajmujący się prawdziwą siłą ! Specjalizuje się w izometrycznej formie rozbudowy siły mięśniowej, czego dowodem był chwyt jak imadło i umiejętność zginania gwoździ gołymi rękami ! A to dopiero początek, jutro krótka relacja z wspólnego treningu w Katowicach !

https://www.facebook.com/events/1468800290065747/
#2

nie działa mi link

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

Mi też nie działa link, czekam na więcej wiadomości MrówekWink

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#4

pfff, wchodze w link, jaram sie tekstem i link nie dziala. jestem.zawiedziony Sad
#5

Osoba tworząca wydarzenie ustawiła go tylko pod członków grupy, ale nic się nie martwcie ! Jutro pełna relacja Smile
#6

Ja napiszę trochę więcej: Kontakt z Nickolayem nawiązaliśmy przez nasze forum. Wszedł na wątek poświęcony izometryce. Potem było kilka prywatnych wiadomości w których między innymi przesyłał mi filmy z umiejętnościami. Postanowiliśmy nawiązać współpracę. Wysłałem zaproszenie na podstawie którego wyrobił wizę i miał być gościem na seminarium w Bydgoszczy. Niestety nie zdołał kupić biletu lotniczego.

Nickolay ma 51 lat. Dwa i pół roku temu opracował trenażer do treningu izometrycznego całego ciała. Urządzrnie dość proste ale w tym treningu bardzo ważna jest metodyka. Pomimo swojego wieku Nickolay imponuje siłą.Zgina w rękach grube gwoździe, metalowe grube pręty i bez problemu zgniata i trzyma ściskacz o nacisku 108kg!

Trening izometryczny jest bardzo intensywny, lecz krótki. Ilse Buck rekomendowała 6 min. treningu dziennie. Nickolay jest bardziej hardcorowy, bo specjalizuje się w brutalnej sile. Trenuje więc 15 min. trzy razy w tyg. Tyle trwa cały trening z odpoczynkiem. Same ćwiczenia zajmują 5 min. Taka intensywność pozwala mu na rozwinięcie takiej siły!

Na co dzień Nickolay trenuje przedstawicieli różnych dyscyplin: judoków, bokserów, piłkarzy itp. Gimnastyka izometryczna jest też bardzo skutecznym i zarazem bezpiecznym narzędziem rehabilitacji, więc Nickolay pomaga ludziom wrócić do sprawności po wypadkach i kontuzjach.

Zakupem licencji na Polskę i Europę jest zainteresowana firma Mt Idea. Gimnastycy.pl zajmą się metodyką treningu izometrycznego. Już wkrótce seminarium z Nickolayem dla trenerów, rehabilitantów itp. więc na pewno będziemy jeszcze poruszać ten temat Smile
#7

Aaa, kojarze go z forum i jego foty Smile
mozna gdzies zobaczyc foto tego trenazera?
#8

Pomimo praw patentowych Nickolay nie chce za bardzo się nim chwalić w obawie przed kopiowaniem. Choć i tak, bez odpowiedniej metodyki niewiele się zdziała. Już wkrótce coś tam pewnie jednak pokażemy Wink
#9

Film z kręcenia kokardek Smile

https://www.facebook.com/video.php?v=705...=2&theater
#10

On ma takie same rękawiczki jak Rafał, i jak byłem w Gańsku to wyginał zderzaki tirów a tutaj tylko GoździkiWink.

Szacunek i podziw dla Nickolaja za unikalne umiejętności !

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości