Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Tobie Ojczyzno!
#1

W związku z napiętą sytuacją międzynarodową i wzrostem zagrożenia dla naszego kraju, od poniedziałku Wojskowe Komendy Uzupełnień w całym kraju rejestrują osoby chętne do odbycia przeszkolenia wojskowego. Ja zarejestrowałem się dziś i wszystkich gorąco do tego zachęcam.

Istnieje także możliwość wstąpienia do Narodowych Sił Rezerwowych i kształcenia wojskowego w korpusie oficerskim i podoficerskim. Tak więc do WKU panowie!
#2

już się dzisiaj pytałem co i jak na razie robią spis chętnych by zobaczyć ilu ich będzie

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#3

http://niezalezna.pl/64768-wojsko-polski...de-wyglada

W praktyce inaczej to wygląda. Ogólnie żołnierze rezerwy dostają wezwania do WKU więc jest "poruszenie".
#4

Muszę się zorientować jak to wygląda, mogę się szkolić cały czas bo ta wiedza nie idzie w las. Dzisiaj przy kolacji Synowi tłumaczyłem o bohaterach z AK, WiN, NSZ co by go na historii nie oszukiwali.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#5

(2015-03-05, 22:00)julo1976 napisał(a):  Muszę się zorientować jak to wygląda, mogę się szkolić cały czas bo ta wiedza nie idzie w las. Dzisiaj przy kolacji Synowi tłumaczyłem o bohaterach z AK, WiN, NSZ co by go na historii nie oszukiwali.

Popieram !Smile Bo wciąż propaganda postkomunistyczna działa i miesza ludziom w głowach.1 marca obchodziliśmy Narodowy Dzień Żołnierzy Wyklętych.
#6

[video=youtube]http:// http://m.youtube.com/watch?v=9yhX9nA5S7s[/video]

Jeżeli nie będziemy pamiętali o tym co nasi dziadowie zrobili dla ratowania Polski, to się nie dziwmy że istniejemy tylko teoretycznie i mamy jak mamy.

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#7

Mówiąc o "Wyklętych" należy przypomnieć że przed wybuchem 2 wś polska młodzież wychowywana była w duchu patriotyzmu i szacunku do symboli narodowych.Dziś widzimy co się dzieje.. W Polsce w tej chwili panuje moda na antypolskość..większość ludzi śmieje się gdy słyszy że ktoś jawi się patriotą.Dziś dochodzi do takich sytuacji gdzie bardzo znany "celebryta" pan Wojewódzki w swoim programie wkłada polską flagę w gówno za przeproszeniem a ludzie otępieni propagandą przyklaskują... Za taki wyczyn w czasach prawdziwych wielkich Patriotów spotkałaby go najsurowsza kara.
#8

Chlopaki,wielki szacun za postawe,Marcin 88 nie ma co się wkurzać na Wojewódzkiego-ten happening z kupą i flagą to czyjś inny pomysł i miał być to happening
#9

kurde dałbym dużo żebym się załapał na szkolenie w wakacje :/

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#10

(2015-03-05, 23:25)Marcin88 napisał(a):  Mówiąc o "Wyklętych" należy przypomnieć że przed wybuchem 2 wś polska młodzież wychowywana była w duchu patriotyzmu i szacunku do symboli narodowych.Dziś widzimy co się dzieje.. W Polsce w tej chwili panuje moda na antypolskość..większość ludzi śmieje się gdy słyszy że ktoś jawi się patriotą.Dziś dochodzi do takich sytuacji gdzie bardzo znany "celebryta" pan Wojewódzki w swoim programie wkłada polską flagę w gówno za przeproszeniem a ludzie otępieni propagandą przyklaskują... Za taki wyczyn w czasach prawdziwych wielkich Patriotów spotkałaby go najsurowsza kara.

Dziś jest inaczej ale: "Jeszcze Polska nie zginęła póki My żyjemy!!!"
Ludzie mierni, tchórzliwi i egoistyczni byli zawsze. Nie ma co się na nich oglądać, tylko trzeba robić swoje!

(2015-03-05, 23:50)Newcio napisał(a):  kurde dałbym dużo żebym się załapał na szkolenie w wakacje :/

Zgłoś się a powinno się udać. Wiele osób chce się szkolić w wakacje.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości