Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

To znowu ja
#1

Witam wszystkich!

Niektórzy pewnie mnie kojarzą z forum Kalistenika Polska.

Jestem Kuba, zacząłem trenować kalistenike razem z parkourem w 6 klasie podstawówki. Po drodze miałem wzloty i upadki, przerwy, spadki formy itp. Obecnie mam 19lat, 179cm, 80+ kg wagi. Trenuję wiele rzeczy na raz ponieważ interesują mnie różnorodne formy ruchu i rozwoju ciała. Najbardziej skupiam się na kalistenice/gimnastyce i trickingu, ale praktykuję również takie rzeczy jak rozciąganie dynamiczne/statyczne/PNF, parkour, ogrodowy trampolining, equilibre, ćwiczenia na mobilność i wzmacniane stawów i wiele innych pomniejszych aktywności. Wszystko amatorsko, wszystkiego nauczyłem się sam. Jestem też osobą, którą można nazwać "Nutrition Freak" bo interesują się zdrowem odżywianiem minimum 5 lat i praktycznie codziennie dużo czytam/oglądam na ten temat.

Zapraszam na mój kanał YT: www.youtube.com/3runMasterX

Dodatkowo wrzucam dokładnie te same fotki, które wrzuciłem w dziale "Przedstaw się" na forum Kalistenika Polska.
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak...6080_n.jpg
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak...6652_n.jpg

BEASTMODE!
#2

Przeglądnąłem zdjęcia i kanał i imponujące! Tym bardziej, że uczyłeś się sam.
Fajnie, że dołączyłeś, mam nadzieje, że jeszcze sporo wniesiesz z forum do swojego treningu oraz podzielisz się swoją wiedzą z nami.

Bądź aktywny. Pozdrawiam Smile
#3

Witaj Ponownie Satetsu, ja również zachęcam Cię do aktywności. Zwłaszcza do wzięcia udziału w nowym konkursieSmile
#4

Cześć Satetsu! Miło Cię tu widzieć.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

(2013-07-04, 09:34)zahir napisał(a):  Witaj Ponownie Satetsu, ja również zachęcam Cię do aktywności. Zwłaszcza do wzięcia udziału w nowym konkursieSmile

Mam zamiar coś nakręcić ; )
#6

Cześć Satetsu , widać silny z Ciebie gość to dobrze bo zwiększy się rywalizacja przy najbliższych konfrontacjach no i fajnie będzie się spotkać na seminariach i wymienić doświadczeniami. Pozdrawiam i życzę owocnej współpracy z forum.
#7

Wiedziałem że jesteś silny ale nie widziałem wcześniej jak skaczesz. jestem pod dużym wrażeniem.
No i ten pike press HS... miodzio.
Mam nadzieję, że napiszesz coś w dziale o odżywianiu skoro jesteś freakiem żywieniowym (może swoje przykładowe dzienne menu), bo widać że to działa Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości