Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4,6 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sylwetki gimnastyczne

(2015-01-12, 11:23)zahir napisał(a):  Tak, robię w osobne dni, bo trening i tak mi się wydłuża. Można tez robić sylwetki np. rano a trening główny wieczorem.

Tylko trzeba się zerwać z łóżka Big Grin
A tak na serio to może to nie jest taki głupi pomysł. Wcześniej (okres wrzesień-grudzień) robiłem rano treningi wg. "Skazanego" i było fajnie, choć ciężko. Przestałem w czasie przerwy świątecznej i może wypadałoby wrócić do porannych treningów? Spróbuję i jak to mówią "wyjdzie w praniu" Wink

Dzięki za odpowiedź!

a propo sylwetek od nastepnego tygodnia zaczynam Fundation One docelowo 5x60s oraz 5x15r w cyklu 3 dniowym zobaczymy jak to pojdzie
do konca tego tygodnia robie mastery i okreslam gdzie jestem na drabinie szczescia Wink
trzymajcie kciuki

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink

OK. Daj znać jak Ci idzie Smile

wymyślam sobie więcej sylwetek pod manne (#trening_w_szafie):


Smile

Jest sens po treningu sylwetek wykonywanie wznosów nóg?

dlaczego miałoby nie być?

Chłopaki, jako, że mam dobre podstawy (pare ładnych lat akrobatyki), czy przez pierwsze 10-12tyg będą dla mnie odpowiednie sylwetki od Newcia?
Wszystkie sylwetki naraz, np 4-5 razy w tyg? Czy może lepiej codziennie? Jak z kwestią regeneracji?
Progresja w skali tygodnia? Czy z treningu na trening? Po ile s?

sylwetki będą odpowiednie nie tylko przez pierwsze 10-12 tyg Wink
czy 4-5 razy w tyg czy codziennie tego nikt ci nie powie, sprawdź to sam. Zacznij od mniejszej ilości i w razie potrzeby/możliwości dokładaj kolejne dni.
ja bym progresje robił co tydzień a nie z treningu na trening bo wtedy dajesz sobie czas na adaptację.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer

(2015-06-01, 23:04)Rozczochrany napisał(a):  Jest sens po treningu sylwetek wykonywanie wznosów nóg?

Często stosuje wznosy przed treningiem sylwetek aby jeszcze bardziej utrudnić pracę Smile

Dzięki za odpowiedź. Jeszcze jedno pytanko, rozciąganie po sylwetkach 40min będzie okej? Rozgrzewka 10-15min --> sylwetki --> rozciaganie
A pozniej jak przyjdą mi kółeczka
Rozgrzewa 20min --> trening na kółka --> sylwetki --> rozciąganie


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości