Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sylwetki
#1

Za radą Mrówka wrzucam sylwetki:
[edit] Arch to hollow:

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#2

Podpór przodem Postaraj się jeszcze mocniej zaokrąglić odcinek piersiowy kręgosłupa, jeszcze większa rotacja miednicy. Ogólnie bardzo solidnie wykonane Smile

Podpór przodem na przedramionach Tutaj super zaznaczona miednica, postaraj się jednak obniżyć trochę tułów. Zatrzymaj na 21 sekundzie i tak właśnie ma wyglądać podpór przodem w sylwetce (tylko ręce trzeba wyprostować Big Grin)

Podpór tyłem Wypchnij maksymalnie klatkę piersiową do przodu i złącz łopatki, powinieneś czuć rozciągnięcie mięśni ramion i barków. Pamiętaj o dotykaniu palcami stóp podłogi i prostych kolanach.

Podpór bokiem Ręka powinna być przedłużeniem obręczy barkowej, gdy odwracasz się tyłem widać jak łopatka "wpada" w stronę kręgosłupa, musisz wykonać ruch przeciwny.

Sylwetka w leżeniu tyłem Postaraj się o jeszcze większe zgięcie w odcinku piersiowym, staraj się odrywać łopatki, a przyciskać do ziemi odcinek lędźwiowy.

Sylwetka w leżeniu przodem Brak odrobiny rozciągnięcia barków, miednica jest idealnie.

Smile
#3

Podpór przodem racja trochę do doszlifowania
Podpór na przedramionach zdaję sobie sprawę że jest wysoko, będę obniżał
Podpór bokiem racja na tą drugą stronę wgl. źle wyszło
Sylwetka w leżeniu tyłem pracuję nad tym żeby było większe zgięcie w odcinku piersiowym, lędźwie na maksa staram się przyciskać zawsze choć nigdy nie wychodzi jak powinno być, może to też minus dużej ruchomości w tym rejonie, ale pracuję nad tym
Sylwetka w leżeniu przodem pracuję nad rozciągnięciem, kwestia czasu

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości