Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stanie na rękach
#31

W takim razie źle odbierałeś moje posty nigdy nie miałem na celu krytykowanie twojej osoby ? Jeśli stwierdzenie jesteś "luźny jak skarpeta" Cię obraża to bardzo przepraszam.
Może określ bardziej które ćwiczenia są nie zrozumiałe postaram się lepiej wyjaśnić.

Wracając jeszcze do twojej wcześniejszej wypowiedzi najważniejsze w staniu na rękach jest zwyczajnie stać na rękach. Niema innej rady jak mawia mój kolega Marian Siear "to jest proste, trzeba to tylko kurwa robić" Smile.
#32

(2015-04-08, 09:46)zahir napisał(a):  Kubuś, takie seminarium było już kilka razy ale stanie na rękach to podstawowa umiejętność, więc nie zaszkodzi powtórzyć Smile

zatem muze sie wybrac na seminarium do Ciebie. Bo z tym jest u mnie jak najgorzej. Smile hahahaha

kp
#33

(2015-04-08, 11:03)Mrowek napisał(a):  Jeśli stwierdzenie jesteś "luźny jak skarpeta" Cię obraża to bardzo przepraszam.
Nawet nie pamiętam, żebyś coś takiego napisał, ale cokolwiek bym nie wstawił, zawsze miałeś jakieś ale, każdy kto jest na jakimś tam wyższym poziomie wie, że to wymaga czasu. Otwórz barki mocniej, utrzymaj hollow itp itd. Każdy to wie, tylko taka moja rada z doświadczenia: Jeśli będziesz się czegoś uczył i próbował zrobić to od razu idealnie, to się nigdy nie nauczysz. Ważne jest, żeby pamiętać aby cały czas próbować poprawiać małe szczegóły. Z dnia na dzień nie nauczysz się hollow body jeśli blokują Cię barki o jakieś 20 stopni.
(2015-04-08, 11:03)Mrowek napisał(a):  Może określ bardziej które ćwiczenia są nie zrozumiałe postaram się lepiej wyjaśnić.
Nie trzeba nic wyjaśniać, bo problem jest w tym, że rozumiem te wszystkie ćwiczenia i je robiłem.

Peace Rolleyes

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#34

Chudini czy Ty jestes z Gdanska lub okolic ?

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#35

(2015-04-08, 11:07)Kubus Puchatek napisał(a):  
(2015-04-08, 09:46)zahir napisał(a):  Kubuś, takie seminarium było już kilka razy ale stanie na rękach to podstawowa umiejętność, więc nie zaszkodzi powtórzyć Smile

zatem muze sie wybrac na seminarium do Ciebie. Bo z tym jest u mnie jak najgorzej. Smile hahahaha

kp

ZapraszamSmile
#36

Chudini uczę się każdego dnia Smile w Gimnastyce są dwie metody nauczania - Global i Basic

Jedna polega na nauczania całościowym czyli spróbuj wykonać i w ten sposób dążyć do poprawnej techniki
i druga polegająca na wykonywaniu wielu wprawek a następnie wykonaniu idealnego elementu.
Różne elementy wymagają innego podejścia, uwzględniając w tym predyspozycje zawodnika.
#37

(2015-04-08, 11:59)mlody1410 napisał(a):  Chudini czy Ty jestes z Gdanska lub okolic ?
Nie. Z Łodzi można powiedzieć

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#38

Wejdę między wódkę i zakąskę Big Grin
Popraw mnie jak się pomyliłem, bo na forum to emocji nie sposób odgadnać, ale wydaje się jakbyś jechał na Mrówka.

Mrówek stara się pomóc, w dodatku to forum i chyba nic za to nie płacisz, ani nie jesteś jakkolwiek stratny. Wydaje się jakbyś go atakował zamiast normalnie napisać, to co dałeś nie podziałało i poprosić o coś nowego, albo powiedzieć, że kombinujesz na inną metodę.

(2015-04-08, 11:47)Chudini napisał(a):  ale cokolwiek bym nie wstawił, zawsze miałeś jakieś ale
Tutaj Wstawiłeś filmiki w dziale okiem trenera, a nie w jakimś dzienniczku z progresem. Dział wskazuje jakbyś właśnie prosił o poradę, co robisz źle. Ale to nie takie ważne, po prostu taka praca instruktora, jak coś jest źle to mówi, że jest źle. Potrafi tez pogratulować progresu i myśle, że tobie Mrówek nieraz pogratulował, nie ma więc o co spinać Smile


Jak na możliwości to instruktorzy z forum robią naprawdę dobrą robotę. To tylko forum i nie zawsze porady będą trafne czy dobrze dopasowane. Ale krzywdy tutaj nikt nikomu nie robi, kazdy ma wolną wolę Big Grin
#39

(2015-04-08, 17:52)bartez2939 napisał(a):  Tutaj Wstawiłeś filmiki w dziale okiem trenera, a nie w jakimś dzienniczku z progresem. Dział wskazuje jakbyś właśnie prosił o poradę, co robisz źle. Ale to nie takie ważne, po prostu taka praca instruktora, jak coś jest źle to mówi, że jest źle. Potrafi tez pogratulować progresu i myśle, że tobie Mrówek nieraz pogratulował, nie ma więc o co spinać Smile
W tym dziale jest wielkie nic, kilka filmików wstawiłem i głównie ostatnie są po to, żeby ludzie sobie zobaczyli postęp. Druga sprawa komentarze typu:
Cytat:Barki masz wychylone, najgorsze ,że powielasz błąd tworząc z niego nawyk. Który później będziesz prostować kolejny rok. Graty stania
Jakoś nie powieliłem błędu i wyczyściłem w niecałe 2 miesiące. Po prostu nie byłem gotowy na to, jeden krok na raz, najpierw uczysz się balansu później można prostować. Choć widzę ludzi, którzy są idealnie prosto z hollow, a nie potrafią trzymać balansu.

Cytat:Jak byś otworzył barki i utrzymał nawet taka sylwetkę masz już praktycznie idealne stanie. Jak myślisz czemu stanie poszło do przodu ponieważ je wykonujesz teraz wystarczy wykonywać dobre ćwiczenia a nie byle jakie. Czasami lepiej zrobić dwa kroki w tył niż iść złą ścieżką .
4 miesiące robiłem ćwiczenia przy ścianie, nie pchałem do przodu, a ten pisze, że robię byle jakie, nie mając kompletnie pojęcia.


Tyle mam do powiedzenia i więcej nie zamierzam pisać i się z nikim kłócić bartez2939 wygląda na to, że nie trafiłeś z niczym. Powoli sobie progressuje i jestem zadowolony. Może nie tak powoli nawet. 5 milionów razy pisałem, że mobilność barków mnie ogranicza i nie załatwi tego magiczne ćwiczenie.


Nic do Mrówka nie mam tylko w tym temacie się z nim nie zgadzam po prostu.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#40



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości