Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stanie na rękach
#21

(2015-02-13, 20:38)Mateo napisał(a):  Długo trenujesz ten handstand ? Wg mnie jest ładny progres. Ja też trenuję pod stanie na rękach ale u mnie dopiero początkiSmile

hmm... 5 miesięcy tak na poważnie, choć tak na maxa poważnie i z najlepszym postępem to 2 miesiące trochę ponad. Jeszcze z miesiąc temu niemożliwe było dla mnie wejście do stania na rękach na środku pokoju, musiałem mieć ścianę żeby się spiąć i ustawić, więc jest mega postęp, ale odpowiedni trening, ćwiczenia i dało radę. Ogólnie teraz postęp strasznie szybki mam od może 2 tygodni.


@Newcio na maxa jestem wyciągnięty z barków, szczególnie wtedy jak brzuch rozluźniłem i jestem na zgięciu lekkim. Samemu to raczej tego nie poprawię.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#22

zrób stanie na rękach mając biodro przy ścianie i pozycję kuczną, jeśli maksymalnie przy tym wypychasz barki i czujesz łopatki tzn. że wtedy są one wyciągnięte

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#23

6 IV 2015

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#24

Ale ładnie. Gratulacje, też kiedyś tak się nauczę Big Grin

"Pasja jest absolutnie konieczna do osiągnięcia długotrwałego sukcesu jakiegokolwiek rodzaju" Donald Trump
#25

Bardzo fajnie Smile
Teraz postaraj się otwierać barki mocniej.
Stań w staniu na rękach tyłem do ściany i postaraj się spojrzeć na pępek poprzez "otwarcie barków" a nie klatki piersiowej Smile
#26

Mrówek twoje rady nic nie pomagają, tyle pisałeś, a za każdym razem nie były trafione przynajmniej dla mnie. Dla ciebie było łatwo hollow zrobić, dla mnie tak łatwo nie jest, ale powoli próbuję, dojdę do tego czy nie, nie ważne. Jak to Yuval nie dawno napisał:
" So hop on your hands and search for that comfortable effortless (straight) handstand. If you are lucky and can go for that "perfect handstand” from day one, great!. If you are not so lucky (AKA mobility challenged) you can still do great handstands!!! If it is something that you want to change, or go after, then approach it carefully, gradually and responsibly.
And remember - NO BANANAS!"

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#27

No przykro mi Chudini, że nie udało mi się Ci pomóc i na przyszłość łatwiej się współpracuje jeśli dasz informacje zwrotną "Mrówek nie kumam ćwiczenia" albo "Mrówek nie działa" a jedyne co otrzymywałem to ciszę przez 2 miesiące i nagle post atakujący. :/

Czy nie pomagają to kwestia względna, ponieważ osoby u mnie na zajęciach robią olbrzymie postępy jeśli chodzi o stanie na rękach, dzisiaj wrzucę filmiki od Krystiana i Patryka sam ocenisz.
#28

mrowek pora zrobic seminarium - stanie na rekach etc. Smile Unikniemy nieporozumien.

kp
#29

Kubuś, takie seminarium było już kilka razy ale stanie na rękach to podstawowa umiejętność, więc nie zaszkodzi powtórzyć Smile
#30

A co mam pisać jak kilka razy cokolwiek wrzucałem, bardziej krytykowałeś niż pomagałeś i dawałeś jakieś magiczne ćwiczenia, które się nie sprawdzały, a później jak sam coś poprawiłem, to okazało się że przyczyna była zupełnie gdzie indziej. Sam powoli się poprawiam, ale mobilności nie przeskoczysz nagle w jeden dzień. Wszystko wymaga czasu. Doceniam próbę pomocy.

Poprawiać kogoś na "żywo" to inna sprawa. Czasami wystarczy ustawić osobę. Każdy jest inny, każdy ma inny poziom mobilności, siły itd. Z przyjemnością obejrzę filmik osób, które uczysz.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości