Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Stanie na rękach
#1

Stanie na rękach 90 stopni między nogami a klatką(29maj):
Stanie na rękach brzuchem do ściany(styczeń):
Stanie na rękach (bez ściany) (12 luty):
Bieżące:

Stanie na rękach 90 stopni między nogami, a klatką się nie poprawiło zbytnio moim zdaniem. Stanie na rękach brzuchem do ściany jest chyba sporo lepiej, co myślicie?
#2

Widać, że próbujesz mocniej spiąć brzuch i nie uciekasz aż tak do przodu z barkami. To duży plus, ale czy ja dobrze widzę, że przy staniu 90 stopni brakuje ci gibkości w nogach?
#3
Brick 

W nogach, ale bardziej chyba w biodrach, bo nie mogę miednicy przerzucić bardziej do przodu. Muszę ogarnąć pancake stretch, bo jestem taki sztywny, no ale pracuje nad tym.(Narazie ledwo trzymam proste plecy, a gdzie tu się pochylić)
#4

/update
#5

nic nie widać
#6

Dopiero pod koniec doszedłeś do pionu ale kosztem sylwetki. Wcześniej sylwetka bardzo ładna tylko nogi nie w pionie
#7

Racja, tutaj jest lepsza linia:
#8

Zdecydowanie lepiej. Ale banan wciąż się robi. Wydaje mi się, że zbyt wychylasz głowę. Spróbuj patrzeć na ręce po jak najkrótszej linii (przez linię brwi).
#9

Chudini ciężko mi coś poradzić forum znasz bardzo dobrze i czytałeś wiele wątków na temat stania.
Problem leży w barkach i braku sylwetki, dodatkowo jesteś luźny jak skarpeta Tongue
#10

trzeba bary rozciągnąć duży kąt barkowy się robi i lordozujesz żeby mieć biodro nad głową

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości