Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siemanko ! :)
#1

Siemanko, jestem nowym użytkownikiem portalu Gimnastycy.pl. Moją przygodę z aktywnym spędzaniem czasu zacząłem rok temu. Od tamtej pory zacząłem trenować akrobatykę i trenuje do teraz. W 2013 roku, a dokładnie w listopadzie zacząłem treningi Street Workout. Postanowiłem połączyć w moim życiu te dwie dyscypliny sportu i tak trafiłem na tą stronę Smile Moje umiejętności są na poziomie średnio zaawansowanego, ale w tym sporcie nie da się wiedzieć wszystkiego. Poszukuję kogoś kto mnie wprowadzi głębiej w temat Street Workout. Dokładniej poszukuję treningu gimnastyków Smile
#2

Cześć a skąd jesteś ?
#3

Witaj, dla mnie street workout to nauka prostych elementów gimnastycznych, niestety często robionych nie technicznie. Jeśli bardziej precyzyjnie określisz które elementy Cię interesują, to chętnie pomożemy Smile
#4

Witaj na forum!
Fajnie, że do nas dołączyłeś. Mam nadzieję, że skorzystasz z wiedzy zawartej na forum i nie będziesz popełniał typowych błędów ludzi trenujących SW.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#5

Witam! Gratuluję wybrania ciekawej dyscypliny. Życzę owocnych treningów.

Tak jak piszą powyżej. Technika jest bardzo ważna, ale najważniejsze to czerpać przyjemność z tego co się robi.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości