Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Siema
#1

Siema - przeglądam jakiś czas już Wasze forum. Czytając natknąłem się na sylwetki gimnastyczne i oczywiście świetne tutoriale - w zasadzie to może dzięki tutkom Mrówka z Youtube tu trafiłem? hmmm coś w ten deseń ;]
Staram się sporo czytać teraz, bo akurat porwałem się z motyką na słońce, tj. przesiadka z drążka, a w zasadzie z ćwiczeń skazanego na coś a`la kółka gimnastyczne na linkach okazała się bolesna dla barków, więc mam czas na czytanie i odpoczynek od ćwiczeń.
Pozdro
#2

Witaj

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#3

Witaj, uważaj bo trening na kółkach łatwo zacząć, trudniej przestać Wink
#4

Właśnie zacząłem tak jak mówisz - nie mogłem przestać i co przechodziłem obok (zawiesiłem sobie w pokoju i nie zdejmuję ) to próbowałem wytrzymać jak najdłużej w podporze (chyba tak się to zwie). Od latających na wszystkie strony rąk po dwóch sekundach doszedłem do poziomu, że spokojnie mogę tak wisieć już. To próby poziomki, próby wszystkiego co na Youtube i obecnie bark wysiadł Big Grin
Od jutra zaczynam same treningi sylwetek, aż bark przestanie boleć - uzależniające to jest Big Grin - muszę jeszcze tylko w nowym roku zakupić drewniane kółka albo spróbować zrobić i już wtedy nikt mnie nie oderwie od nich na pewno ;]
#5

Miło coś takiego czytać ! Big Grin
Pamiętaj gimnastyka to maraton nie sprint, poświęć trochę czasu na przygotowanie ciała a później czerp pełną przyjemność z jego sprawności !


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości