Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

seminarium Wrocław
#21

Hehe, mnie pasuje im później. Big Grin
#22

Jasne! Smile Lepiej na spokojnie, ale z pompą! Wink

Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#23

Mi też nie przeszkadza inny termin.Możliwe że do tego czasu więcej ludzi się zdecydujeSmile

Gimnastyka Sportowa jest bazą wyjściową dla każdej dyscypliny sportowej !
#24

W późniejszym terminie mielibyśmy oprócz naszego stałego składu dwóch trenerów których zawodnicy zdobyli drużynowe mistrzostwo Polski. A być może również Mistrza Europy w akrobatyce Smile
#25

Byłoby fajnie. Wink
#26
Video 

Witam wszystkich serdecznie z Wrocławia

i zapraszam już teraz na najbliższe dwie imprezy gimnastyczno-akrobatyczne (lub odwrotnie jak kto woli).
Co do pierwszej terminowo to będą to warsztaty akrobatyczne organizowane przez Pawła Patera i jego ekipę trenerską i odbędą się 29 i 30 marca. Więcej szczegółów znajdziecie poniżej.
Ja tylko dodam, że podobno jest świetna atmosfera, zabawa, nauka i każdy wychodzi z nowo zdobytą i/lub utrwaloną umiejętnością.
Jestem w stanie w to uwierzyć bo od paru tygodni biorę udział w treningach prowadzonych przez Pawła i rzeczywiście potrafi ludzi nakręcić do wszystkiego, współpraca z nim jest na prawdę wyjątkowa.

Bardzo proszę o kontakt ze mną potwierdzający uczestnictwo bo ilość miejsc jest ograniczona. Gdyby ktoś chciał zostać w pobliżu sali jest fajny hotelik.

Moje namiary to:
gimnastycy.wroclaw.tomek@gmail.com
606 465 191
i
https://www.facebook.com/pages/Gimnastycypl-Wrocław



Co do kosztów treningu to za 10 godz. (2x5 godz.) jest to 180 zł, pokój w hotelu też coś koło tego.

Druga impreza czyli seminarium gimnastyczne będzie trochę później, mam nadzieję, że imprezy się nie skanibalizują, wręcz odwrotnie, że nastąpi pozytywny efekt synergii. Mozliwy termin jest w trakcie ustalania, dam znać.


Pozdrawiam i zapraszam

A co do szczegółów warsztatów:

Agencja Artystyczna Everest , współtwórcy spektaklu akrobatyczno - tanecznego "Prometeusz" mają przyjemność zaprosić na "Warsztaty akrobatyczne oraz podstawy jogi jako element relaksacji po treningowej". Zajęcia prowadzone będą przez wielokrotnych Mistrzów Polski w Akrobatyce Sportowej i byłych reprezentantów kadry narodowej.
Program warsztatów obejmuje zapoznanie z ćwiczeniami na planszy, ścieżce akrobatycznej oraz na trampolinie, a także relaksacje z elementami jogi.
Jeżeli chciałbyś nauczyć się podstaw akrobatyki lub poprawić swoje umiejętności pod okiem artystów – akrobatów spektaklu „Prometeusz”, to serdecznie zapraszamy!

UWAGA:
Dla grup zorganizowanych powyżej 5osób, specjalny rabat cenowy!

Ilość miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy:
info@agencja-everest.com
Tel: 508 098 660, 781 947 645, 663 433 888.
#27

zmiana terminu mi się podoba Smile 5-6 kwietnia mam wolny Smile
#28

Jest jakaś szansa na nagranie rozgrzewki?
#29

Cała rozgrzewka jest opisana na forum.
#30

zapraszam również tutaj:
http://tomaszmalecki.wordpress.com/rozgrzewka/


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości