Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Rolka/koło na brzuch
#11

"Garbik" oraz przyciągnięcie brody do klatki piersiowej pomaga spiąć mięśnie brzucha, więc jak najbardziej powinien być Smile
#12

Będę męczył Wink

"położenie łopatek w przykładowych ćwiczeniach statycznych:
waga przodem (front lever) - przywodzenie + opuszczanie
waga tyłem (back lever) - odwodzenie + opuszczanie
waga w podporze przodem (planche) - odwodzenie + opuszczanie"

- post Rafała

Coś się zmieniło od 2013 roku? Big Grin
#13

Tak. Zmienił się poziom naszej wiedzy co wynika z ciągłego jej poszerzania poprzez kontakty z różnymi trenerami zarówno w Polsce jak i za granicą Big Grin
#14

w wadze przodem nie musisz robić garbika bo zrobi się on naturalnie z powodu grawitacji Wink
Sommer w swoich kursach w przypadku FL pisze "partially protracted" czyli częściowo odwiedzione. Oznacza to mniej więcej tyle, że musisz się trochę przeciwstawić grawitacji dążąc do naturalnego ułożenia łopatek ale go nie osiągając Big Grin
Oczywiście PPT musi być.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#15

PPT? Smile

Dzięki wielkie Panowie, ostatnio łapała mnie frustracja, że nawet nie wiem jak aktywować mięśnie we froncie z łopatkami ściągniętymi.
#16

(2016-08-22, 15:43)Andrew napisał(a):  PPT? Smile

tyłopochylenie miednicy (posterior pelvic tilt)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości