Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Planche w 4tygodnie
#21

(2013-09-16, 20:18)Tomo Bird napisał(a):  

u góry, Tomopompki.
na dole, prawidłowe pompki w pozycji straddle planche.



także jak widać siła jest, ale zanim napiszesz że ogarnąłeś jakiś skill chyba powinieneś popracować nad techniką, bo w przeciwnym wypadku to jakby powiedzieć, że człowiek unoszący się na wodzie potrafi pływać.
#22

No faktycznie jeszcze mi brakuje do perfekcji ale jestem na dobrej drodze tak sądzę , jak napisałem w opisie na youtube "Na tą chwilę tylko tak potrafię" a że we wcześniejszym poście napisałem że potrafię zrobić pompki w stradle to się zgadza bo nogi są szeroko ;-p także jeszcze nie "ogarnąłem" całkowitej "desko pompki" w takim stopniu jak film poniżej mojego.
#23

Tomo, siła i potencjał jest. Reszta kwestią czasuSmile
#24

Tomo naprawdę fajnie !
Chłopaki spójrzcie na to z innej strony, Tomek nigdy nie chodził na zajęcia z instruktorem ! Od niedawna interesuje się ćwiczeniami gimnastycznymi, jak każdy wstawia film w celu konstruktywnej krytyki a nie krytyki !

Po pierwsze Tomo, zrób 2 kroki w tył aby zrobić 3 w przód, wróć do kucznej wagi i postaraj się obciągać palce u stóp, nie zaokrąglać odcinka lędźwiowego. Najlepiej wrzuć filmik do okiem trenera i już tam rozpisze co i jak Smile
#25

Witam,
Jeżeli to źle, że odświeżam ten temat to przepraszam, ale jestem ciekawy tego planu.
Mój aktualny poziom w planche jest taki:

Tak jak pisałem jestem ciekaw tego planu, wyczytałem, że dla mnie może być już nie wystarczający, ale mimo wszystko może mi ktoś go podesłać na priv?. Bardzo proszę... Jestem ciekaw samej metody i rozłożenia ćwiczeń, może uda mi się przerobić tą konstrukcje na swój poziom, co o tym myślicie?.(Proszę o wysłanie tego planu)
#26

Również z ciekawości chciałbym go przejrzeć, z góry dzięki Smile
#27

Przetestowałem plan.
Pomimo swoich umiejętności, przetestowałem go zaczynając od samego początku.( tak też proponował Ernesto w poradniku)
wniosek?
Tak jak pisał rafał- wzrosła u mnie siła prostych rąk. Jednak siła w dolnym odcinku pleców niestety mi spadłaWink.

Także jeśli ktoś już robi straddle planche, to nie polecam Wink.-chyba że ktoś ma jeszcze problemy z blokowaniem łokci- to bankowo poprawi tu ten mankament.
Generalnie nie żałuje, że przerobiłem program, ponieważ zdobyłem większe doświadczenie w kwestii planche-poznałem kilka nowych ćwiczeń, lecz niestety już ich nie wykorzystam bo są niewystarczająceWink.
#28

Dodając coś od siebie, to jeszcze nie widziałem żadnego przypadku full planche bez pomocy trenera/współćwiczącego
to nie jest trudny technicznie element, ale dość wymagający siłowo, myślę, że 10-krotnie szybsze jest osiągnięcie tego elementu pracując w parze, niż samemu, oczywiście, jeżeli 2 osoba z pary wie co robić Smile
#29

Adam, myślę, że nie to samo dotyczy wszystkich innych elementów gimnastycznych. Trenując samemu idziemy do przodu dużo wolniej niż w przypadku pomocy mądrego partnera treningowego. Dlatego olbrzymi sens ma udział w sekcji gimnastycznej a w przypadku braku takiej możliwości wspólne treningi.
#30

Przepraszam, że odświeżam, ale od niedawna mam tu konto i akurat teraz przeglądałem forum odnośnie planche. Mógłbym prosić o podesłanie na PW tego planu?
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości