Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Planche w 4tygodnie
#1

Witam
Ostanio znalazłem program Luis Ernesto Sarabia Toledo który ma doprowadzić w 4 tygodnie do full planche.Ćwiczy się 6razy w tygodniu.Trening jest podzielony na dni koordynacyjne i dni z pozycjami statycznymi.Jest dla ludzi bardziej zaawansowanych, bo jest na przedziale tuck planche a adv tuck na początku programy.
Nie wiem czy mi wolno go wstawić na forum.W razie czego admin napisze.
Czy jest to możliwe, aby w 4 tygodni z tuck planche dojść do full?
#2

Subskrybuję go na yt i jestem pod wrażeniem jego umiejętności ale nie sądzę żeby każdego był w stanie doprowadzić do planche w tak krótkim czasie. Aczkolwiek chętnie zapoznałbym się z tym programem więc jak możesz to podeślij na priv Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

Armpower, jeśli jest opublikowany w necie, to śmiało możesz wstawić linka. co innego gdybyś tłumaczył go bez zgody właściciela.
#4

Sam zapoznam się z innymi metodami niż Sommera Smile
#5

to jest chyba płatny program więc raczej linka nie powinno tu być (ale w prywatnej wiadomości to co innego Wink właśnie przeglądam)
Jak ktoś nie zna Luisa to polecam jego kanał na YT (kiedyś wstawiałem już tutaj jego filmik ze szpiczagą)

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#6

Jeśli płatny, to nie wrzucajmy na forum, bo naruszymy prawa autorskie.
#7

Jeśli kogoś by interesowało to pisać na priv, bo chętnie poznam wasze sugestie do tego planu,chciałem go zacząć ale nie umiałem tuck planche teraz jak umiem, jeszcze trochę pod szlifuje go i zabiorę się za ten plan
#8

Przejrzałem.
Program nie jest na 4 tygodnie do full planche tylko 3 tygodnie do straddle planche. Ćwiczenia wydają się dobrze dobrane. Na pewno nie każdy osiągnie sPL w te 3 tygodnie, jest to program dla tych co mają już trochę siły (nie ma tam żadnych frogstandów itp). Nie każdy będzie też w stanie wykonać zadaną liczbę serii/powtórzeń, ale to nie szkodzi bo można sobie ten plan w takim przypadku nieco wydłużyć, aż dojdzie się do tylu serii/powtórzeń ile autor wymaga.
Trening odbywa się 5 razy w tygodniu - 3 razy planche i 2 razy conditioning (bw circuit, free weights, core) po czym 2 dni regeneracji.
Każdy tydzień to inne ćwiczenia planche i zawsze ten sam conditioning.

Na pewno wzrośnie siła prostych rąk.
Mogę przetestować i podzielić się spostrzeżeniami Smile

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Podrzuć na pw Smile
#10

Ja też bym prosił o podrzucenie na pw Smile
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości