Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

planche
#31

Jeśli poprzedzasz cały trening odpowiednią rozgrzewką i przygotowujesz stawy do takiego wysiłku to nie !
Jak dla mnie powinieneś zwiększyć objętość Armpower a przy okazji trochę mięśni na kości przybędzie Smile
#32

Powiem tak mrowek mięśni nie przybędzie, znaczyłem od siłowni rok stażu i może 2kg weszły potem rutyny z madbarz 2kg max w rok teraz gimnastyka też coś ruszyło, brałem kreatyne, węglowodany i białko praktycznie nic, może dlatego że 3x sporty walki trenuje ale co tam, mi masa nie potrzebna tylko siła się liczy.
Zresztą początkowo jak nie mogłem zrobić tuck planche tylko z frog stand zaczynałem pojechałem metodą Luis Sarabia i po tygodniu dałem rady z 10s wytrzymać, mam za słaby lędźwie bo nie może utrzymać nóg,przy bl też jest problem z nogami może wina to że przy wadze 60kg mam obwód uda 50cm, trenuje 2x w tygodniu nogi, taka mini obsesja. Smile
#33

Lece teraz drugi tydzień planche tak jak sommer pisał, ale nie za bardzo mi się udaje to wykonać w czym robię błąd i jak to naprawić
#34

(2014-01-08, 16:41)armpower napisał(a):  
Lece teraz drugi tydzień planche tak jak sommer pisał, ale nie za bardzo mi się udaje to wykonać w czym robię błąd i jak to naprawić

Nie chcę być niemiły (a może chcę? : O), ale po tym filmiku jestem pewien że nie będzie z tego straddle planche w 16 tygodni. Czasem lepiej się cofnąć w progresjach i poświecić uwagę na elementy przygotowawcze niż potem mieć kontuzję. Sam kiedyś byłem taki napalony na wszystko na raz, 6 dni w tygodniu trening po 2 godziny, ostre katowanie trudnych elementów i potem kilka miesięcy użeranie się z kontuzją przedramienia, spadek formy siły itd. BUT AT THE END OF THE DAY YOU CAN DO WHATEVER THE F*CK YOU WANNA DO : D


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości