Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

planche
#21

Nie mówię że są łatwe tylko że mogę je wykonać w większych ilościach a ja żadnego ćwiczenia nie wykonuje więcej niż 5 powtórzeń bo nie ma sensu
Trochę za wysoko tyłek podniosłem
#22

kamerę skieruj bardziej w górę bo nie widać zupełnie sylwetki tylko same ręce.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#23

#24

bardzo małe wychylenie:
[Obrazek: n0fi.png]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#25

A sylwetka ogólnie dobrze? Nie chciałem za mocno się wychylać ze względu że bardzo bolą mnie nadgarstki w dzień w dzień katuje planche i już prawie udaje mi się robić pompki w pozycji tuck, chciałem tylko na filmkiu pokazać sylwetkę
#26

sylwetka chyba ok, o ile poślady były spięte porządnie Smile
nie katuj dzień w dzień bo przesadzisz. Ktoś z GB nawet mówił, żeby planche trenować 1-2 razy w tygodniu max bo bardzo mocno wpływa na tkankę łączną, która regeneruje się dłużej niż mięśniowa a poza tym jak jesteś w stanie robić częściej to znaczy że robisz to źle bo dobrze zrobiony trening tak dobija że nie jesteś w stanie robić go częściej.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#27

Sylwetka wygląda ok Smile ale zawsze może być lepsza.
Czemu nie warto wykonywać więcej niż 5 ? Właśnie te ćwiczenia należy wykonywać w większych ilościach one mają na celu torowanie dróg nerwowych żebyś potrafił lepiej wykorzystywać swoje ciało w treningu dodatkowo większa objętość spowoduje rozwój mięśni.

Czy to był kotę ? Big Grin
#28

Pies Smile
Trenuje codziennie bo robię smarowanie gwintów i wole robić mniej ale częściej,
Jakieś rady ogólnie jak dojść z tuck do adv tuck planche bo to robi mi największy problem wychylam się tak dalego że padam na twarz a nogi w tył nie idą Sad
#29

na GB odradzają smarowania gwintów w treningu pozycji na wyprostowanych rękach (szczególnie w ciężkim treningu planche), chyba że jesteś pewny że sobie poradzisz i twój organizm to zniesie.
Poza tym łatwo jest przesadzić z objętością a także łatwo popaść w rutynę, przez co będzie cierpieć technika podczas krótkich serii - wymagana jest pełna koncentracja za każdym razem.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#30

Czyli nawet 3 razy to za dużo? A odnośnie fronta? To to samo tyle, że odwrotnie. Hmm, być może nacisk na stawy jest inny?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości