Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

plan treningowy
#1

Cześć wszystkim Smile na to forum juz pare razy zaglądałem, ale mam pewne problemy i pytania wiec mysle ze czas zwrócić sie do Was o poradę.

Lat 18, 176cm wzrostu obecnie 74kg (kurde a bylo 76!!). Ćwiczę głównie street workout tez birgam, ale trafila sie kontuzja i powoli będę do tego wracal Smile jak troche zejdą temperatury Tongue

Ćwiczę, no kurczę - różnie. Od 4 do 6 razy w tygodniu. Zalezy od sytuacji Smile tak non stop to ćwiczę od 22grudnia (2 tyg przerwy przez rzekome problemy z ciśnieniem - nie martwcie sie Tongue fałszywy alarm) ale tak to moja najdłuższa przerwa to trwala z 4 dni. Wczesniej byly pompeczki, podciaganie ale teraz cisnę bardziej zaawansowane elementy Smile po 3 miesiącach ćwiczeń w domu w końcu wyszedłem na drążek. I o dziwo! W tydzień od zwykłego zwisu przerzutnego doszedłem do Full back levera. I od tamtego czasu katuje fronta... Jakos od maja. 4 miesiące ćwiczeń - sylwetki gimnastyczne, spięcia, wzmacnianie całego korpusu Advanced tucki front lever i maly sukces - one leg front lever. No i dupa. Nie moge ruszyć do straddle'a. Po prostu zastój. Juz mnie to wkurza bo zawsze jakiś progres byl a tu od dwóch miesięcy nic sie ruszyć nie chce. A ćwiczę do niego przewaznie 4-5 razy w tygodniu. Ludzie! Czy możecie coś poradzić?

Chciałbym tez się dowiedziec jak wykonywać trening pod planche'a. To dla mnie naprawde marzenie, troche tutoriali poogladalem, ale tez nie.moge uzyskać progresu! Potrafię podkulic nogi i wisieć nad ziemia mając na niej oparte tylko ręce, ale żeby wyprostować odcinek lędźwiowy pleców... Cóż - prędzej PO wygra tegoroczne wybory Wink. Mógłby ktoś poradzić jak wykonywać trening do planche'a?

No i pytanko. Wczoraj zniesmaczony ostatnimi porażkami zacząłem wykonywać progresje do podciągania na jednej ręce. Chciałbym to wszystko razem jakos polaczyc. Czy moge jednego dnia ćwiczyć pod fronta i planche'a? Jeszcze mi sie Human flag kreci ale nie wiem czy to nie za dużo. Generalnie czy mógłby mi ktos pomóc ułożyć jakiś sensowny plan? Trening pod podciaganie wykonuje z portalu kalisteniczny.pl .

Na trening mam obecnie nawet 2h czasu na dzien. Gorzej od wrzesnia bo rok maturalnyi bieganie będzie trzeba dorzucić.

No i jeszcze sobie staje przy ścianie na rękach w ramach treningu i nauki.

P.S z góry dzieki za pomoc Wink

Moc i siła Big Grin
Pozdrawiam Wink
#2

Możesz ćwiczyć jednocześnie po wagę przodem i wagę w podporze. Tyle, że efekty nie będą takie szybkie. Co do treningu pod wagę w podporze, to proszę o chwilkę cierpliwości. Jesteśmy na etapie przygotowywania materiału pod ten element i ogólnie pod siłę prostych ramion. Filmy będziemy kręcić na obozie a po nim montaż i publikacja, czyli materiałów można się realnie spodziewać na początku września.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości