Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do oceny
#11

(2014-04-27, 13:55)Tullar napisał(a):  2) pompka na jednej ręce

Eee tam. Smile Forma "na jednym ręku" też jest poprawna choć to archaizm i oficjalnej mowie nie zaleca się jej używania.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
#12

Dzięki za odpowiedź, mam jeszcze pytanie do wątku gim...ABC tam jest taki fragment "Harmonogram tygodniowy wygląda następująco: poniedziałek / wtorek / czwartek / piątek; poniedziałek / środa / piątek; poniedziałek / czwartek; albo wtorek / piątek." więc dobrze rozumiem że "poniedziałek / wtorek / czwartek / piątek" to jest pierwszy tydzień itd. aż dojdziemy do "poniedziałek / czwartek; albo wtorek / piątek" i wtedy znów zaczynamy od pierwszego tygodnia? Dla was to może jest oczywiste ale dla mnie nie, na siłowni ćwiczy się w te same dni
#13

to są przykładowe harmonogramy tygodniowe uwzględniające dni na regenerację, wybierasz sobie taki jaki ci pasuje.

Co do wag to dla większości ludzi łatwiejsza jest waga tyłem. Trzeba tylko się odpowiednio przygotować bo nieprzygotowanie grozi nadwyrężeniem bicepsa i/lub stawu łokciowego.

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości