Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Plan do oceny.
#1

Witam.
Kalistenikę ćwiczę od jakiś 10 tygodni (planem ze Skazanego). Obecnie głównym powodem moich ćwiczeń jest chęć nabrania ogólnej sprawności fizycznej ( jestem na pierwszym roku AWF'u i na gimnastyce trochę krzepy się przyda,ale zrobić np. muscle up itp).
Od dziś planuję do treningu ze skazanego planuję dołożyć trening podciągnięć od Pavel'a ( http://www.kbnj.com/FighterPullupByPavel.htm )

Więc plan wyglądał by tak:

Poniedziałek :
-Pull-up Pavel'a
-Podciągnięcia ze Skazanego (obecnie zacznę 7 krok)
-Przysiady ze Skazanego (7 krok)
+ 1 min plank, 30 s side plank i Trifecta ze Skazanego.

Wtorek:
-Pull-up Pavela
+,,siedzenie" przy ścianie 1min i plank 1 min
(oprócz tego mam zajęcia z Lekkiej Atletyki i Gier i zabaw --> tu mamy duuużo biegania,przewrotów itp)

Środa:
-Pull-up Pavel'a
-Pompki w staniu na rękach ze Skazanego (obecnie 3 krok)
-Mostek ze Skazanego (4 krok)
+ tradycyjnie 1 min plank,30 s side plank , 30s siedzenie przy ścianie i trifecta

Czwartek:
-Pull-up Pavel'a
- 5 x 5 dipów
-Kark (progresja ze skazanego)
+ 1 min plank
(dodatkowo mam 1h 30 min gimnastyki)

Piątek:
-Pull-up Pavel'a
-Zwis na drążku (progresją ze Skazanego)
+ 1 min plank,30 s side plank , 30s siedzenie przy ścianie

Sobota:
-Pull-up Pavel'a
-Pompki ze Skazanego (krok 8) (pompki będę robił,póki jest mało powtórzeń pull-upów Pavel'a do robienia)
-wznosy ze skazanego (krok 4)
-łydki ze skazanego
+ 1 min plank + trifecta

Niedziela:
-Pull-up Pavel'a
+ 1 min plank,30 s side plank , 30s siedzenie przy ścianie


Co sądzicie o tym planie?
Jestem jeszcze niedoświadczonym kalistenikiem(?) Tongue

Dzięki za wszelkie odpowiedzi,pozdrawiam Wink
#2

Dlaczego chcesz ćwiczyć tym planem a nie czymś normalnym? Jest na forum wątek o planie dla początkującego i o tym jak stworzyć swój plan. "Skazany" ma się tak, do gimnastyki jak nasi parlamentarzyści do inteligencji.
#3

Póki co nie mam dostępu do kółek czy innych przyrządów gimnastycznych. (w domu mam tylko drążek) więc typowo gimnastyczny trening odpada.
Ale okej,przewertuję dokładniej forum i popatrzę za jakimiś poradami.
Dzięki Smile
#4

Większość rzeczy można zrobić na drążku. Jako osoba która przez 1,5 roku trenowała "Skazanym" szczerze nie polecam Ci tego programu. Progresja jest w nim za wolna, ilość serii za mała itp.
#5

(2013-10-28, 12:58)zahir napisał(a):  Większość rzeczy można zrobić na drążku. Jako osoba która przez 1,5 roku trenowała "Skazanym" szczerze nie polecam Ci tego programu. Progresja jest w nim za wolna, ilość serii za mała itp.

Okej,rozumiem. Zastąpię Skazanego czymś innym. A skoro Skazany jest dość słaby,to skąd sukces tej książki?
#6

Bo to jedyna pozycja o treningu para gimnastycznym napisana w sposób charyzmatyczny i porywający Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości