Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

pierwsze podejście wejść siłowych na kółkach - na ilość
#1

Nie jest to typowo siłowo i poprawnie technicznie ale to moje pierwsze podejście i chciałbym abyście podnieśli poprzeczkę wyżej także liczę na zdrową konkurencję !!! Więc kto da więcej!?

#2

Challenge accepted! W weekend postaram się coś nagrać.
Mam nadzieję, że podniosę poprzeczkę. Jak nie ilościową to chociaż jakościową Wink

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#3

(2013-09-05, 21:27)rafal napisał(a):  Challenge accepted! W weekend postaram się coś nagrać.
Mam nadzieję, że podniosę poprzeczkę. Jak nie ilościową to chociaż jakościową Wink
Super ;-p zawsze to coś więcej niż konfrontacje i nie ma takiej spinki ;-p
#4

Tomo, nogi latają jakby Cię potrącił samochód Smile
Siła jest, ale wykorzystaj ją prawidłowo, to że pracują ręce nie znaczy, że dół ciała jest zwolniony z dyscypliny.

Jeszcze raz, do znudzenia, wspieranie ciągiem:

#5

Adam szok, pojechałeś po bandzie, Aguilar to potwór.

Tomo Bird, wykręć kółka tak jak zrobił Aguilar, zrób wspieranie, zejdź z podporu i zawiśnij o maksymalnie wyprostowanych rękach w stawie łokciowym, wykręć kółka i zrób ponownie. Jak to nagrasz to zbijam piątkę
#6

Tomo - Challenge accepted! Big Grin
#7

Panowie, jeszcze jedna ciekawostka. Nazwa "wejście siłowe" dotyczy drążka i wywodzi się z regulaminów wojskowych, gdzie tak nazywano wspieranie ciągiem.
#8

pierwsze podejście 7 powtórzeń ze szczególną uwagą poświęconą technice - każde powtórzenie z pełnego zwisu, bez wierzgania nogami, kółka odkręcone w podporze.
To nie jest moje ostatnie słowo Wink


"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#9

Jak wyżej: Challenge Accepted!

Ilość powtórzeń taka sama jak u Ciebie, mam nadzieje jednak, że z techniką trochę lepiej.Tongue

#10

Panowie, bardzo fajnie Wam się rozkręciła ta rywalizacja. Ponieważ idea mi się podoba, funduje nagrodę dla zwycięzcy. będzie to torba sportowa z logo gimnastycy.pl. Określcie tylko do kiedy trwa konkurs.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości