Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Overcoming Gravity
#21

To jest kompendium wiedzy o progresjach w wielu ćwiczeniach. Do tego teoria budowania planów treningowych w oparciu o metodę stosowaną zdaje się od kilkudziesięciu lat w treningu siłowym. Wszystko opisane bardzo szczegółowo, dlatego książka ma ponad 500 stron.
Uważam ją za bardzo dobrą pozycję. Co nie zmienia faktu, że w Polsce by się pewnie nie sprzedała bo ludzie wolą wydać 45zł za 200 stron bullshitu Ala Kavadlo albo na "Skazany na trening 2" Paula Wade'a, która jak widzę jest bestselerem w wydawnictwie AHA.
Osobiście nie zależy mi na wersji w języku polskim, bo w szkole uważałem na lekcjach angielskiego Wink
#22

Rafał, polskie wydanie, to również popularyzacja treningu gimnastycznego. "Skazany" przeszedł by niezauważony gdyby nie polskie wydanie. Dlatego trzeba wspierać takie pomysłySmile
#23

Jo, jo. Jakby ktoś chciał, mogę zrobić jakieś streszczenie, bo mam caly rozdzial o treningu przetlumaczony. xd
#24

Daj, daj ;d
#25

Pewnie, ale w notesie mam. Big Grin
#26

Krzychu dawaj to streszczenie Smile
#27

23 strony a5 mam. Big Grin Ale spokojnie jakoś to będzie. Podzielę chyba na kilka części, bo nikomu nie będzie się chciało czytać Big Grin
#28

Jasne. Dziel i wrzucaj. Niech to nie będzie tłumaczenie wprost, raczej Twoje opracowanie tematu. W ten sposób nie naruszymy praw autorskich.
#29

Ok. No to mam co robić... Big Grin
Wyczekujcie dziś lub jutro pierwszej części tłumaczenia. Na początek nie będzie fajerwerków... Ma to podsycić Wasz apetyt na więcej. Myślę, że zrobię to w kilu tematach jeśli dostanę pozwolenie. Big Grin
#30

Krzychu, tu jest demokracja. O ile nie naruszasz obowiązującego prawa, dobrych obyczajów i regulaminu forum, masz pozwolenie na pisanie czego chcesz pod warunkiem, że związane jest to z gimnastykąSmile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości