Wątek zamknięty
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obóz Gimnastyczny Biała Podlaska 27-30.12.2014
#1

Cześć czołem, założyłem nowy wątek aby był bardziej czytelny i wszystko było jasne w kwestii wyjazdu.

Tak więc, koszty ponieważ to najbardziej interesuje wszystkich: cena całego obozu za 4 dni wynosi 400zł
Cena zawiera:
-Nocleg
-Salę 5-6h dziennie
-Profesjonalne zaplecze treningowe materace,drążki,kółka wszystko co jest na prawdziwej sali do gimnastyki sportowej
-Bardzo dobre warunki do nauki przy 10 osobach 1 trener przy 15 osobach 2 trenerów itd.
-Trening pod okiem trenerów/instruktorów Gimnastycy.pl
-Zaplanowanie treningu na najbliższe tygodnie

Wymagania ?
-Przyjazd na miejsce
-Olbrzymie pokłady dobrego humoru
-Brak wymagań odnośnie poziomu uczestników

Dokładnie tak ! Brak wymagań pod względem umiejętności jedziemy na obóz dobrze się bawić a czas ponad 20h które spędzimy na sali pozwoli nam na indywidualne podejście do każdej osoby!

Adres:
Akademia Wychowania Fizycznego
Filia w Białej Podlaskiej
21-500 Biała Podlaska
ul. Akademicka 2

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie zgłoszenia na adres: Gimnastycy.pl@gmail.com z dopiskiem "Obóz BP2014" w wiadomości prosimy od Imię i Nazwisko wraz z numerem telefonu.

Prosimy jednak o zgłaszanie się osób na 99% pewnych, zastrzegamy sobie odwołanie obozu jeśli nie osiągniemy limitu 10 osób zapisanych które potwierdzą swoją krwią obecności i zapłaty za obóz Big Grin.
#2

Do kiedy trwają zapisy i jak wygląda płatność (przelewem jakimś, czy można "do rączki")? Smile
#3

Musimy was przeprosić, niestety obóz się nie odbędzie zbyt mała ilość osób obecnie zapisanych nie daje możliwości aby obóz się odbył. Dla wszystkich którzy się zapisali do tej pory wyślemy koszulki w ramach przeprosin i zniżki na następne seminarium.

Bardzo nam przykro Sad
#4

Mrówek, ile spodziewałeś się osób zapisanych w ciągu kilku godzin na obóz?

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#5

Bardzo bym się pisała na taki wyjazd, ale muszę mieć parę dni na wyżebranie urlopu. "Brak wymagań odnośnie poziomu uczestników" to coś dla mnie. Smile

Dajcie znać, jeśli udałoby się go kiedyś zorganizować.
#6

Lilavati, 28.02 jest seminarium w Katowicach. Może to Cię zainteresuje? Smile

Link do tematu: http://gimnastycy.pl/forum/watek-gi-2015...28-02-2015
#7

No takie obozy nalezy organizowac z 2 miesiace wczesniej aby ludzie sobie zorganizowali czas i pieniadze. W ostatni weekend maja jest organizowany zlot motocyklowy i informacje oraz zapisy zaczely sie od poczatku lutego i wtedy ludzie wiedza co, jak kiedy i za ile i moga sobie to ogarnac a dawanie info na kilka dni przed impreza konczy sie odwolaniem z powodu zbyt niskiej frekwencji. Wezcie to pod uwage przy nastepnych obozach
#8

Oczywiście, że weźmiemy. Tym razem to był spontanWink
#9

Chyba nikt nie zauważył, że ten wątek jest w koszu... Zamknąłem go.

Niech progres będzie z Tobą!
Michał
Wątek zamknięty


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości