Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Obóz Biała Podlaska 17-23.08.2015
#21

Sezon, termin nie jest ostateczny. Przy organizacji obozu musimy wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Jesteśmy ograniczeni dostępnością sali, trenerów itp. Proszę o jeszcze chwilkę cierpliwości. W najbliższych dniach sprawa się wyjaśniSmile
#22

Ja rozumiem, nie mam żadnych pretensjiWink poprostu musiałem się na coś zdecydować i jużWink no nic to i tak zobaczymy. Powodzenia w organizacji !


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#23

Sebson ja też jestem za drugą połową sierpnia Smile
#24

no ja nie wiem na pewno mam 16-22 obóz, wcześniej nie bardzo mi pasuje, ponieważ niedługo podpisuję umowę o pracę zobaczę jak będzie termin oficjalny to będę rozmawiał

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#25

(2015-07-06, 12:18)mako52 napisał(a):  
(2015-07-03, 16:59)Chevelle napisał(a):  Cześć wszystkim! Big Grin Zapraszam serdecznie na obóz do Białej! Jestem wtedy na miejscu, więc w razie potrzeby mogę pomóc, podpowiedzieć Smile Co niektórzy już mnie znają jako Czajkę, haha! Big Grin Pozdrówki! Wink

Cześć MagdoBig Grin

hej Radziu! Big Grin
#26

Potwierdzone 17-23 sierpnia.
Więcej informacji już wieczorem!
#27

udanego obozu niestety nie będę mógł mam obóz sportowy z dzieciakami

"Siła i szpan !" - SG Legia Warszawa

Jugger napisał(a):nie interesuj sie kim jestem, bo to naprawde bez znaczenia, tak samo jak mnie nie obchodzi kim jestes.
#28

SuperWink


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
#29

Aktualizacja pierwszego posta Smile

Wszystkie osoby chętne prosimy o wysłanie zgłoszenia na maila Gimnastycy.pl@gmail.com o tytule "ObózBiałaPodlaska" w treści prosimy podać: imię, nazwisko, numer telefonu, rozmiar koszulki jeśli są państwo zainteresowani, określić swój poziom umiejętności (początkujący, średnio zaawansowany, zaawansowany)
#30

no przecież, że będę z wami! Big Grin do zobaczonka! Wink


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości