Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moim celem - full front lever
#11

Ja bym to nazwał blokadą, każdy może się zmienić i geny tylko decydują jak szybko to zrobisz. Wzrost siły jest warunkowy przyrostem mięśni roboczych, a brak odpowiedniego odżywiania wydłuża długość treningu nawet dwukrotnie. Więc zamiast mi wmawiać co się może stać , bierz za miskę z makaronem i kurakiem Smile.
#12

Spora przerwa między wpisami, ale w międzyczasie zrobiłem 20 treningów z frontem kucznym, poza tym nie siedziałem na dupie, byłem w dalekim kraju u silnych braci. Wink
Aktualnie od 15 lipca pracuję, często jestem w delegacji i z treningami różnie, ale znów - nie ma tak, żebym nic nie robił, nie potrafię tak.
Czekam na dalsze wskazówki Trenerze. Smile
#13

Kolejny etap to waga w rozkroku:
Obliczasz swojego "maxa", jeśli wykonanie poprawnej wersji jest zbyt trudne. Nogi ustaw lekko pod kątem, czyli nogi nie muszą być w jednej linii ciałem wraz z wzrostem siły sam wyprostujesz Smile.

Tydzień 1: Wskocz do wagi przodem.
Tydzień 2: Z zwisu przerzutnego opuść do wagi.
Tydzień 3: Z zwisu, podnieś do wagi.
Tydzień 4: Z zwisu przerzutnego opuść do wagi, utrzymaj, podnieś do zwisu przerzutnego.
Tydzień 5: Podciągnij się do zwisu przerzutnego, opuść do wagi przodem, utrzymaj.
Tydzień 6: Z zwisu, podciągnij się do wagi przodem, przytrzymaj, podciągnij do zwisu przerzutnego.
Tydzień 7: Podciągnij się do klatki piersiowej, przejdź w tej pozycji do wagi przodem na ugiętych rękach a następnie wyprostuj ręce, utrzymaj, po czym podciągnij się do klatki piersiowej.
Tydzień 8: Zwis przerzutny przejdź do wagi płynym ruchem wróć do zwisu, przejdź do wagi na ugiętych rękach, utrzymaj na ugiętych rękach, wyprostuj ręce i utrzymaj (cały czas w wadze).

Jeśli nie masz kółek to zaczyna się problem, ale jest on do przeskoczenia zwyczajnie ugnij nogi i przejdź między rękami.
Miło było by zobaczyć filmik z wyznaczenia nowego "maxa"

Pozdrawiam Smile
#14

Intensywnie myślę jak pogodzić teraz treningi z pracą, proste to nie jest, nie zawsze znajdzie się drążek czy coś, co go zastępuje, no i czas. Kółeczka mam i w tym momencie nie widzę lepszego pomysłu jak po prostu zabierać je ze sobą, gdy wyjeżdżam. Kilkukrotnie zdarzało mi się próbować wag na kółkach i jest to zupełnie inny bodziec względem drążka, tym bardziej mnie to mobilizuje. Smile
Dzięki za pomoc i wskazówki, postaram się wystartować jak najwcześniej i nie zaniedbać żadnego dnia treningu (w poprzednim poziomie dwa razy się zdarzyło niestety Wink ).
Jeśli chodzi o filmik, czwartek to realny dzień kiedy mogę zacząć trening, więc pewnie wtedy.
Pozdrawiam!
#15

Super czekam Smile
#16

Sorry za obsuwę, nagrałem dziś, w domu, ale fatalnie to wyszło. Za ciasno mam, nogi się nie mieszczą. Tongue Ramiona ugięte. Jutro lub pojutrze dostarczę coś lepszego, uderzę do parku.
#17

#18

Obciągaj paluchy ! Postaraj się napiąć całe ciało widać rozluźnienie na mięśniach brzucha. Teraz staraj się powoli obniżać nogi aż osiągniesz pozycję równoległą do ziemi.

Lepiej zacznij z podskoku, męczysz się tym wiszeniem Big Grin
#19

Jeśli dobrze zrozumiałem pierwsze 4 tygodnie to ćwiczenie w pozycji kucznej, a ostatnie 4 tygodnie w pozycji wagi w rozkroku, tak?
#20

Wybacz tutaj zły opis wynikł z mojej strony Smile, jeśli jesteś na etapie budowania siły do nowego elementu to nie wracasz do starego, ponieważ jest on zbyt łatwy i nie będziesz zwiększał siły a wytrzymałość siłową.

Najlepiej nagraj filmik na którym tygodniu jesteś z przebiegiem całego ćwiczenia.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości