Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#51

Jasne niema problemu! Smile
Neta jutro ocenie twój filmik.
#52

Jest prawie południe, więc dodaję ;] - strasznie to ciężkie ;]
Wybaczcie ale ograniczyła mnie trochę wysokość Big Grin
Przy poziomkach zaczęły mnie łapać skurcze prawego uda i jak widzę, wydawało mi się tylko, że mam proste nogi w kolanach niestety.
Hmm jak dodać film, tzn który link, żeby się tu wyświetlił film?
#53

klikasz ikonkę telewizorka i wybierasz youtube lub link zamykasz w [video=youtube][/video]

"Remember that almost right, is still wrong. In the long term, this pursuit of perfection will result in much greater strength development and technical refinement;" -Coach Sommer
#54

Dziękuję za poprawkę i informację ;]
#55

reupload:


#56

Tullar szacuneczke!! Duża, duża różnica w porównaniu z pierwszą próbą, opanowanie i spokój biją po oczach!!
#57

(2015-12-28, 20:32)belu napisał(a):  Tullar szacuneczke!! Duża, duża różnica w porównaniu z pierwszą próbą, opanowanie i spokój biją po oczach!!

Chciałbym grzecznie podziękować, ale prawda jest taka, że pierwsza próba była zrobiona na odwal Smile - żeby zobaczyć ocenę.

W drugiej jestem zadowolony nawet z podciągnięć, ale poziomki były robione po powrocie z treningu siłowego i basenu, więc też, ten tego Smile
#58

Co nie co od Tomka (Infinity) i ode mnie Smile


a Tutaj wstawki na jednym filmie dwie osoby:



Zapraszam wszystkich na funpage pasjonatów gimnastyki, workoutu, zimowych kąpieli oraz wszelakiej aktywności! Żyć pełnią życia - to nasza pasja, to nasza misja Smile
https://www.facebook.com/gimnastycznyworkout

Siła! Smile
#59

Hej,
chciałem jeszcze w tym roku wziąć udział w Konfrontacjach, więc musiałem się sprężyć i nakręcić dzisiaj kilka filmików. Trudne, ciekawe i satysfakcjonujące te ćwiczenia.
Nie wiem, czy w poziomkach to widać, więc oświadczam, że za każdym razem tyłek był całkowicie oderwany od ziemi, pięty dotknęły ziemi tylko w 16 powtórzeniu (po chwili poprawiłem).
Jeśli chodzi o podciąganie, to diablo trudne, nie wiem, czy dobrze je robię. Zamieszczam dwa filmiki, trochę od siebie różne technicznie. Mam nadzieję, że przynajmniej częściowo będzie dobrze, próbowałem uzyskać cechę gimnastyczną.




#60

(2015-11-21, 08:03)Mrowek napisał(a):  Czas zabawy do 23.12.2015 .
Widzę jak zwykle sporo osób czeka na koniec miesiące, jednak się przeliczyliście tym razem. Gratulacje dla wszystkich którzy wzięli udział.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości