Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#41

pierwsze powtórzenie nagrane od połowy bo kamera ma laga
#42
Brick 

Dołączam swoje zmaganie się z materią Smile


#43

Brawo! Zawstydzasz nas Smile
#44

Dziękuję Smile i czekam na porady, co jeszcze trzeba poprawić Smile
#45

Nie zanosi, żeby ktokolwiek jakieś porady dostał w tym miesiącu

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#46

(2015-12-07, 00:05)belu napisał(a):  w gąszczu dyskusji wrzucam swoją drugą próbę...
Zaliczam 15 podciągnięć
Zaliczam 19 Poziomek

(2015-12-03, 15:24)Chudini napisał(a):  Mogę nagrać podciąganie w zwisie przerzutnym na kółkach? bo mam problem z dostępem do poręczy.

Zaliczam 14 Poziomek
(2015-12-08, 13:50)Satetsu napisał(a):  
Mrówek zwracam honor xDDD Na poręczach trudniej. Wrzucam ten filmik bardziej żebyście się pośmiali bo nie wiem czy tam można chociaż jedno powtórzenie zaliczyć. Za tydzień spróbuje znowu : P

Zaliczam 15 podciągnięć


(2015-12-20, 21:23)Skrzydlatamara napisał(a):  Dołączam swoje zmaganie się z materią Smile



Zaliczam 5 podciągnięć na dobry początek Smile

Zaliczam 1 poziomkę postaraj się utrzymywać napięcie brzucha od początku do końca trwania ćwiczenia i nie rób poziomki na palcach Smile.
#47


"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#48

(2015-12-22, 15:12)Chudini napisał(a):  

Super Chudini bardzo duża ilość powtórzeń zaliczam 9 poziomek
- Przez długie spodnie wydaje się ,że masz ugięte nogi.
- Nogi spadały poniżej poziomu.
Porada praktyczna


Poziomka
- Jeśli podzielimy wykonanie na 3 fazy
* leżenie przewrotne
* "naciśniecie" do poziomki
* poziomkę
Należy napiąć mięśnie brzucha zaraz po przejściu z leżenia przewrotnego do "naciśnięcia". Wtedy mamy większą pewność ,że nogi nam nie "spadną" w poziomce.

Podciąganie w przerzutnym
- Tutaj dobrym wyjściem będzie wykonanie tego ćwiczenia z partnerem
- lub na kółkach
#49

Super pomysł z tymi konfrontacjami, fajna zabawa. Smile Czas trwania do 23, dzisiaj jest 23, więc chyba jeszcze mogę się załapać?...


Również niestety nie mam obecnie dostępu do poręczy... ale na samych kółkach było to dla mnie wystarczająco trudne. Nie wiem czy można zaliczyć choć jedno powtórzenie. ;p

Z kolei poziomki poszły mi coś za łatwo... Co robię źle? Starałam się trzymać cały czas wyprostowane, napięte nogi, ale teraz widzę, że są lekko ugięte Sad
#50

Siema - bark przestaje boleć i w związku z tym mam pytanie - mógłbym jeszcze jutro w godzinach okołopołudniowych między smażeniem ryby nakręcić i dodać filmik do oceny? ;] W razie czego i tak po za konkursem bo za wiele powtórzeń nie będzie ale chodzi mi bardziej o błędy sylwetkowe itp ;]
Pozdrówka i Wesołych Świąt ;]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości