Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#31

Na poręczach łatwiej, a skąd ja teraz wezmę poręcze, no ale dobra postaram się coś wymyślić

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#32

Właśnie nie łatwiej Smile
#33

Oczywiście, że łatwiej, bo jest stabilniej, a między nogami w obu przypadkach nic nie masz. Przynajmniej ja to tak widzę, jeśli byśmy porównali poręcze do drążka, wtedy byłaby różnica, bo inny chwyt, drążek przy biodrach, ale w tym przypadku nie widzę jakiejś tam różnicy. Na jakiej podstawie uważasz, że nie jest łatwiej?

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#34

Ja też uważam, ze na poręczach łatwiej i też tak jak Chudini zastanawiałem się czy by nie nakręcić na kółkach, chociaż w sumie na AWFie mogę, ale zawsze zapominam xd
#35

Mrówek uważam że Chubini ma racje i za inicjatywę i pomysłowość powinien dostać punkty ekstra.
Nalezy pamietać iż nie wszyscy maja dostęp do profesjonalnych sal. Ale posiadają spora zdolność kombinacji i dzieki temu sa gdzie sa. Szacun dla nich Smile

Każdy przedszkolak Ci powie, że gimnastyka to samo zdrowie. Wink
#36

(2015-12-05, 11:02)Chudini napisał(a):  Oczywiście, że łatwiej, bo jest stabilniej, a między nogami w obu przypadkach nic nie masz. Przynajmniej ja to tak widzę, jeśli byśmy porównali poręcze do drążka, wtedy byłaby różnica, bo inny chwyt, drążek przy biodrach, ale w tym przypadku nie widzę jakiejś tam różnicy. Na jakiej podstawie uważasz, że nie jest łatwiej?


Oczywiście ,że tak to wygląda jednak żaden z was nie spróbował a jedynie wytyka błędy w postaci braku miejsca i ćwiczenia. Kółka pracują razem z naszym ciałem czyli przesuwają się, natomiast poręcze są "sztywne" przez co inaczej zachowuje się nasze ciało polecam spróbować i wtedy ocenić.

Co możecie sami zobaczyć na filmiku Janka, moim czy Bela jak stabilnie zachowuje sie ciało.
#37

w gąszczu dyskusji wrzucam swoją drugą próbę...
#38

Mrówek zwracam honor xDDD Na poręczach trudniej. Wrzucam ten filmik bardziej żebyście się pośmiali bo nie wiem czy tam można chociaż jedno powtórzenie zaliczyć. Za tydzień spróbuje znowu : P
#39

Mrowek nie odkladaj oceny na pozniej bo nie bedzie wiadomo co poprawic na czym sie skoncentrowac zeby poprawy poczynic Big Grin
#40

(2015-11-27, 12:10)Tullar napisał(a):  W ramach motywacji dla mnie, by pamiętać o obowiązkach Smile, pierwsze próby:



9 powtórzeń w zwisie zaliczone.

5 powtórzeń poziomek zaliczone. Brak wytrzymania w poziomie Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości