Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Konfrotnacje zakończenie sezonu na poziomki 2015 !
#21

(2015-11-23, 14:59)Skrzydlatamara napisał(a):  Cześć,

(jestem tu nowa Wink ) i mam pytanie dot. konfrontacji - czy chodzi o 2 wersje - jedno wykonanie teraz, a druga po ponad miesięcznym treningu pod koniec grudnia?

Wersji mozesz zamiescic ile chcesz... w konfrontacjach chodzi o to zeby byc lepszym kazdego dnia Smile dobrze zebys sobie wrzucila szybko pierwsze próby chłopaki powiedzą ci co ewentulanie trzeba poprawić na co zwrócić uwagę a potem to już ilosciówka...
#22

(2015-11-25, 11:50)belu napisał(a):  
(2015-11-23, 14:59)Skrzydlatamara napisał(a):  Cześć,

(jestem tu nowa Wink ) i mam pytanie dot. konfrontacji - czy chodzi o 2 wersje - jedno wykonanie teraz, a druga po ponad miesięcznym treningu pod koniec grudnia?

Wersji mozesz zamiescic ile chcesz... w konfrontacjach chodzi o to zeby byc lepszym kazdego dnia Smile dobrze zebys sobie wrzucila szybko pierwsze próby chłopaki powiedzą ci co ewentulanie trzeba poprawić na co zwrócić uwagę a potem to już ilosciówka...

Popieram w 100% !
#23

jutro nagram swoją próbę, ale czy mogę robić poziomke na palcach? bo wtedy mogę ją wykonać, a normalnie ręce mam po prostu za krótkie haha
#24

Tak można , jednak polecam robić ją normalnie na całych dłoniach.
#25

no to start Smile pierwsze zarejestrowane próby...
poręcze zmontowane na potrzeby konfrontacji temp na zewnątrz -5 Big Grin później długa przerwa i wieczorem nagrane drugie ćwiczenie także jakość vid nie najlepsza Wink ale jak to mówią lepszy rydz niż nic Big Grin
#26

(2015-11-27, 00:10)belu napisał(a):  no to start Smile pierwsze zarejestrowane próby...
poręcze zmontowane na potrzeby konfrontacji temp na zewnątrz -5 Big Grin później długa przerwa i wieczorem nagrane drugie ćwiczenie także jakość vid nie najlepsza Wink ale jak to mówią lepszy rydz niż nic Big Grin

Podciąganie w sylwetce zaliczone 13pkt
Przewroty do poziomki 13pkt

Jedna sugestia przy zejściach z poziomki staraj się trzymać proste łokcie ! Smile

Piękne rozpoczęcie ! Smile
#27

W ramach motywacji dla mnie, by pamiętać o obowiązkach Smile, pierwsze próby:


#28

(2015-11-27, 07:17)Mrowek napisał(a):  Jedna sugestia przy zejściach z poziomki staraj się trzymać proste łokcie ! Smile

next time będzie jak należy Big Grin
#29

Mogę nagrać podciąganie w zwisie przerzutnym na kółkach? bo mam problem z dostępem do poręczy.

"Bro what kind of muscles you have? No! Bro what kind of patterns you have? can you flip, can you invert, can you crawl or is it just aesthetics" - Ido Portal
#30

Całość właśnie polega na tym aby spróbować tego ćwiczenia na poręczach Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości